پرورش فکری گنبد کاووس 300x239 - کانون پرورش فکری شماره یک گنبد کاووس به همت خیر گنبدی بازسازی می شودتورکمن نیوز بازسازی مرکز فرهنگی هنری شماره یک کانون گنبد کاووس با قدمتی بیش از ۴۰ سال، با حمایت خیر گنبدی آغاز شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان، با پیگیری مسئولان، بازسازی و تعمیر مرکز فرهنگی هنری شماره یک گنبد کاووس به همت خیر گنبدی آغاز شد.

با توجه به مسوولیت کانون در تامین امنیت و اعتلای فرهنگی کودکان و نوجوانان، مرمت ساختمان‌های کانون از اهمیت بالایی برخوردار است و این موضوع در اولویت های کانون قرار دارد. به همین منظور با پیگیری های مستمربعمل آمده پس از گذشت بیش از ۴۰ سال و فرسوده شدن ساختمان مرکز فرهنگی شماره یک گنبد کاووس، برای اولین بار یکی از خیرین محترم این شهرستان بازسازی و مرمت ساختمان آسیب دیده مرکز را برعهده گرفت و عملیات عمرانی آن آغاز شد.

گفتنی است کانون پرورش فکری شماره یک گنبد کاووس که همزمان بعنوان مرکز فراگیر ویژه‌ی کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه  نیز در حال خدمت‌رسانی است، از سال ۱۳۵۵ تاکنون در حال ارائه خدمات فرهنگی، هنری، ادبی، علمی و اسلامی به کودکان و نوجوانان ۶ الی ۱۸ سال می‌باشد.

همچنین مرکز فرهنگی هنری شماره دو کانون گنبد کاووس نیز یکی دیگر از مراکز فرهنگی هنری این شهرستان است که نیاز جدی به تعمیرات اساسی دارد که با حمایت فرماندار ویژه گنبد کاووس بخشی از هزینه‌های تعمیرات این مرکز نیز تامین گردیده است و با عنایت به اینکه این مرکز بصورت دو شیفت همه روزه در حال خدمت رسانی به کودکان و نوجوانان است مرمت و بازسازی آن کمک شایانی به روند خدمت رسانی خواهد کرد.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۴۷

۰۷ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

68602

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک