طیار نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس:

ترکمن نیوز: نماینده مردم شهرستان گنبدکاووس و بخش دشلی برون در نشست و دیدار مردمی خود گفت: هر کس که دنبال منافع شخصی خودش بود از من جدا شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  قرجه طیار در دیدار مردمی و نشست با اهالی محله  ای در غرب گنبدکاووس اظهار داشت: داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از وعده های دروغین و توخالی پرهیز کنند.

طیار ترکمن نیوز 2 300x197 - کاندیداها از وعده‌های دروغین پرهیز کنند/کسانی که دنبال منافع شخصی بودند از من جدا شدند+عکس

وی افزود: گاها مشاهده می‌شود نامزدهای انتخاباتی در نشست‌های مردمی خود تنها وعده استخدام و یا وعده اغنای مالی و راه اندازی مشکلات شخصی برخی افراد را در صورت راه یابی به مجلس می‌دهند حال اینکه باید برنامه‌ها و سیاست‌هایی که می‌تواند در مسیر رونق اقتصادی منطقه و بهبود معیشت و زندگی مردم تاثیر گذار باشد ارائه نمایند.

طیار با تاکید افزود: دستگاه های امنیتی و فرمانداری ها نسبت به سیاه نمایی ها و وعده های دروغین برخی از نامزدهای انتخاباتی که از این راه می‌خواهند آرای مردم را به دست آورند هوشیار هستند و به موقع اقدام خواهند کرد.

نماینده مردم شهرستان گنبد کاووس که خود نیز از داوطلبان انتخابات دوم اسفند ۹۸ هست در ادامه نشست به بیان اهم فعالیت‌های دوره خدمت خود پرداخت و گفت: از آغاز دوره خدمتم مقوله اشتغال‌زایی جوانان شهرستان به خصوص قشر تحصیل کرده از دغدغه‌های ویژه کاری‌ام بود و همچنین پیگیری لایحه منطقه آزاد اینچه برون را تا زمان تصویب آن مجدانه پیگیر بودم.

وی تصریح کرد: با تصویب و عملیاتی شدن منطقه آزاد اینچه برون؛ حدود ۸ هزار نفر اشتغال زایی به دنبال خواهد داشت و از طرفی سرمایه گذاران زیادی را به منطقه جذب خواهد کرد که صادرات و واردات استان گلستان افزایش یافته و ارز آوری، گردش مالی و رونق اقتصادی را برای کشورمان بخصوص مردم شهرستان گنبدکاووس و بخش محروم داشلی برون ارمغان خواهد آورد.

طیار با اشاره به تاثیرات مثبت مجلس دهم گفت: یکی از مقولات بسیار مهم که نمایندگان مردم در مجلس پیگیری دارند تغییرات در ساختار بودجه است و از این پس استانداری‌های کشور سهم بیشتری خواهند داشت و نیز اختیارات استانداران نیز افزایش خواهد یافت.

این نماینده جوان مردمی با اشاره به اهمیت جاده نفت تاکید کرد: نشست و هم اندیشی های مکرر با وزیر راه داشته و بالاخره این پروژه حیاتی شهرستان با اعتبارات طرح ملی حدود ۲۵ کیلومتر تاکنون زیرسازی شده و طبق وعده وزیر تا پایان سال ۱۳۹۹ این پروژه تکمیل و راه اندازی خواهد شد که مسیر گنبد-اینچه برون و مرز گمرک را بسیار تسهیل و نزدیک خواهد کرد.

وی با اشاره اهمیت جاده‌های بین شهری و روستایی گفت: در ۳۷ سال گذشته تنها ۵۰ روستای استان آسفالت شد اما با پیگیری های صورت گرفته در طی ۳ سال گذشته ۸۱ روستا جاده ای و معابر الی داخل روستاهایشان با همکاری مسئولین ذیربط و نیز دهیاران آسفالت شده است.

قرجه طیار گفت: از دیگر مسائلی که هر سال پایتخت والیبال ایران درگیر ان بود مقوله مشکلات نداشتن اسپانسر دائمی برای تیم والیبال شهرستان گنبدکاووس بود که با حمایت از وزیر ورزش و دفاع از وی در مجلس توانستیم موافقت اصولی اسپانسری مالی شهرداری را برای تیم والیبال گنبد تحصیل کنیم.

 براساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: از مهم‌ترین خدمات نماینده فعلی طیار میتوان به آن اشاره داشت؛ پیگیری راه اندازی تربیت معلم شهرستان گنبدکاووس بود که با فرسودگی و بی محلی برخی مسئولین کشوری و استانی در حال تعطیلی بود و با تلاش های قرجه طیار این مرکز تخصصی علم و دانش که ویژه تربیت و آموزش معلم است نفسی تازه گرفت و همراه با آن ۴۰ مرکز تربیت معلم دیگر در سراسرکشور به چرخه تعلیم و تعلم در حمایت از آموزش و پرورش جان گرفت.

قرجه طیار نماینده گنبد کاووس و بخش داشلی برون در مجلس شورای اسلامی است. وی در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی درسال ۱۳۹۴ در فهرست اصلاح طلبان جای داشت و با ۵۰ هزار و ۸۲۲ رای بر سلیمان عباسی نماینده وقت و ۸ رقیب دیگرش پیروز و به نمایندگی انتخاب شد.

طیار طی نشستی از سوی یاش‌اولی‌های (ریش سفیدان و معتمدین) ترکمن به عنوان داوطلب مورد حمایت این پارلمان مردمی برگزیده شد. او پیش از این رئیس بانک تجارت شعبه کلاله بوده‌ است. عموی وی اترک طیار نمایندهٔ سابق گنبد کاووس و از شهدای خدمت در حادثه هواپیمای یاک ۴۰ بود.

گزارش از : یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۰:۱۰

۱۲ دی ۱۳۹۸

کد خبر :

66923

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک