RozShomar39 300x300 - کاندیداهای رد صلاحیت شده 5 روز مهلت شکایت دارندانتخابات۹۸- ترکمن نیوز: رئیس هیئت نظارت بر انتخابات گلستان از مهلت ۵ روزه برای کاندیداهای رد صلاحیت شده برای ارائه شکایت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   حمیدرضا بهمنی‌نژاد شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران اظهارداشت: امروز آخرین مهلت ۲۰ روزه بررسی صلاحیت کاندیدادهای ثبت نام شده و افرادی است که در هیئت‌های اجرایی به هر دلیلی رد صلاحیت شدند.

وی افزود: تا پایان وقت امروز شورای نگهبان نتیجه را به کاندیداها اعلام می‌کند و از فردا نیز داوطلبانی که به هر دلیلی عدم احراز یا رد صلاحیت شدند طبق قانون فرصت ۵ روزه دارند که شکایت خود را اعلام کنند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان گفت: این افراد می‌توانند از ۸ صبح تا ۴ بعدازظهر روز ۲۲ تا ۲۶ دیماه برای ارائه شکایت به مکان‌‌هایی که مشخص شده است، مراجعه کنند.

وی بیان داشت: شورای نگهبان دو مکان را برای طرح شکایت این افراد پیش‌بینی کرده است.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان گفت: این افراد می‌توانند به دفاتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در استان‌ها مراجعه کنند که در استان گلستان این دفتر در خیابان ۵ آذر گرگان واقع شده است.

وی افزود: شورای نگهبان در تهران مجموعه ورزشی جهان پهلوان تختی را مشخص کرده که اگر کاندیدایی قصد شکایت به هیئت نظارت مرکزی داشت بتواند شکایت خود را طرح کند./تسنیم

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۰۶

۲۲ دی ۱۳۹۸

کد خبر :

67714

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک