معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان‌:

1569903778 dsc 0178 copy 300x193 - کاندیداهای انتخاباتی در عین رفاقت به رقابت با یکدیگر بپردازندتورکمن نیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان‌ به اتفاق فرماندار شهرستان ترکمن و مدیرکل سیاسی و تقسیمات کشوری استانداری به گفت و گو با احزاب و گروه های سیاسی شهرستان ترکمن پرداختند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ضمن بیان شرایط سخت اقتصادی و فشارهای جهانی برای به زانو درآوردن ایران در بحث مذاکره، گفت: مهم است که مردم آزادانه در رقابت شرکت کنند و اندیشه های خود را به رقابت بگذارند و در عین رفاقت با هم رقابت کنند یعنی کاندیداها بدون تخریب یکدیگر برای رای گرفتن رقابت و تلاش کنند و بعد از اعلام نتیجه انتخابات همه با هم رفیق باشند.

عبدالرضا چراغعلی با توجه به این که کشور نیازمند نمایندگانی دانشمند، کارآمد و توانا است، از احزاب و فعالین سیاسی شهرستان خواستار تلاش برای انتخاب افراد کارامد، کاردان و کاربلد فارغ از نسائل قومی و محلی شد.

1569903885 photo     300x193 - کاندیداهای انتخاباتی در عین رفاقت به رقابت با یکدیگر بپردازند
فرماندار شهرستان ترکمن در این جلسه ضمن بیان دغدغه های انتخاباتی خصوصا در فضای مجازی، بر پرهیز از هر گونه تخلف از قوانین تاکید کرد.
الیاس هیوه چی با اشاره به شعار انتخابات دوم اسفندماه جاری تحت عنوان” گام دوم انقلاب، بی طرفی و قانونمداری، انسجام ملی” تاکید کرد: مسئولین و برگزار کنندگان انقلاب با قانون مداری و بی طرفی بسترهای مناسب را فراهم کنند تا شهروندان ما به راحتی رای خود را به صندوق بیندازند.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۲۵

۰۹ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

62495

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک