سوفیانوس:

کاسپین سریز می تواند دو و سه ستاره برگزار شوداخبار والیبال ساحلی- تورکمن نیوز ناظرفدراسیون جهانی والیبال می گوید تورهای کاسپین سریز را باید دو ستاره و سه ستاره تبدیل کنیم.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، نیکوس سوفیانوس درحاشیه اختتامیه تورجهانی تک ستاره منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه دو تورنمنت قبلی را در بندرترکمن و بابلسر با موفقیت برگزار کردیم،بیان کرد: در انزلی میزبانی خوب بود ولی می توانیم میزبانی بهتر از این را در منطقه آزاد انزلی شاهد باشیم.
وی تصریح کرد: تورهای جهانی کاسپین سریز به فدراسیون و تمامی تیم های محلی تجربه خوبی داده است و الان فدراسیون والیبال ایران آمادگی برگزاری تورهای متعدد ساحلی را دارد.
ناظرفدراسیون جهانی با اعلام اینکه تورهای جهانی در انزلی از سطح بالاتری برخوردار بود،افزود: در بندر ترکمن و بابلسر سطح مسابقات خوب بود اما در انزلی تیم های خوبی شرکت کرده بودند و سطح مسابقات بالارفته بود.
سوفیانوس ادامه داد: ما مسائل و نکات مثبت خوبی را در ایران دیدیم ،خیلی چیزها باید پرورش پیدا کند و می توان در سال های آینده کاسپین سریز را به سمت تورهای دو ستاره و سه تاره ببریم.

گردآوری: گروه خبری تورکمن نیوز

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۰۵

۲۷ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

38185

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک