jakarta 25m 300x188 - کاروان 600 نفری ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتااخبار ورزشی-ایتنانیوز-  در ستاد بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ که با حضور مسوولان کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش برگزار شد در خصوص آماده‌سازی کاروان ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ صحبت‌هایی را مطرح کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن،  به نقل ایران ورزشی، همچنین اصغر رحیمی که ریاست مرکز نظارت بر تیم‌های ملی را بر عهده دارد صحبت‌هایی را در خصوص تعداد رشته‌ها و مواد شرکت کننده در این بازی‌ها ارائه کرد و اعلام شد کاروان ایران در این بازی‌ها تقریبا ۵۵۰ تا ۶۰۰ نفر خواهد بود. کمیته ملی المپیک ۳۰ تیم را در بخش مردان و بانوان در این بازی‌ها شرکت خواهد داد.
اصغر رحیمی رییس ستاد بازی‌های آسیایی درباره این جلسه و تصمیمات گرفته شده در آن می‌گوید: «قرار است در خصوص رشته‌های شرکت کننده از آبان ماه جلسات ما برگزار شود. البته تکلیف برخی رشته‌ها مانند کشتی آزاد، فرنگی، تکواندو و … مشخص است اما در خصوص برخی رشته‌ها باید جمع‌بندی صورت بگیرد تا کاروان را ببندیم.» او ادامه می‌دهد: «بعد از گزارشی که در خصوص بازی‌های داخل سالن ترکمنستان دادم بحث مفصلی روی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۵ صورت گرفت و من موضوع پراکندگی مسابقات را در شهرهای مختلف مطرح کردم.» رحیمی همچنین درباره تکلیف سرپرست کاروان ایران نیز اینطور توضیح داد: «فکر می‌کنم کسی که باید در جلسه آذر ماه شرکت کند باید همان شخص سرپرست کاروان ایران باشد چرا که در جلسات شهرها و مناطق برگزاری مسابقات را نشان می‌دهند. در این صورت سرپرست کاروان می‌تواند برنامه‌ریزی کند.»

 

گردآوری:گروه خبر ایتنانیوز

https://telegram.me/ITNANews

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۵۳

۲۵ مهر ۱۳۹۶

کد خبر :

5149

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک