کاروان راهیان نور گنبد کاووس عازم مناطق جنگی دوران دفاع مقدس شدگنبد کاووس– ترکمن نیوز- کاروان راهیان نور گنبدکاووس درشرق گلستان با هدف آشنایی با رشادت های رزمندگان، فرهنگ ایثار و شهادت و بازدید از مناطق جنگی دوران دفاع مقدس، به منطقه غرب کشور اعزام شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، این کاروان معنوی و زیارتی روز یکشنبه از مقابل کانون بسیج ناحیه مقاومت بسیج سپاه و با بدرقه برخی فرماندهان و پرسنل این نهاد و خانواده اعزام شوندگان به این اردو، عازم استان کردستان شد.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس گفت: دراین کاروان معنوی ۹۵ نفر از خواهران و برادران متشکل از اقشار و اقوام مختلف مردم ساکن در این شهرستان حضور دارند.

سرهنگ دوم پاسدار سیدعلی حسینی افزود: اعضای این کاروان با دو دستگاه اتوبوس به مناطق جنگی دوران دفاع مقدس در استان کردستان اعزام می شود و مدت سفر آنان پنج روزه است.

وی اضافه کرد: بازدید از مناطق جنگی شهرهای سنندج، مریوان و بانه و حضور در یادمان شهدای این شهرها، شرکت در برنامه های آموزشی و فرهنگی پیش بینی شده و بازدید از برخی مناطق سیاحتی و زیارتی از مهمترین برنامه های کاروان راهیان نور گنبدکاووس در کردستان است.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: irna.ir/golestan

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۰۲

۲۱ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

32186

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک