حمل و نقل چین 300x151 - چین مسیر جدیدی را برای حمل و نقل به ازبکستان آغاز کردترکمن نیوز:  حمل ونقل و ترانزیت در مسیر چین – قرقیزستان – ازبکستانترکمنستان با موفقیت انجام شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  ۵ ژوئن سال ۲۰۲۰ ، قطاری با ۲۵ کانتینر (۴۰ فوت) حاوی محموله های صادراتی از شهر لانژو در چین، طی مسیر حمل و نقل بین المللی لانژو- کاشگر- ایرکشتام – اوش- اندیجان – تاشکند – ماری حرکت کرد.

براساس اخبار موجود، راه‌اندازی حمل و نقل باری پیشرفته در این مسیر نتیجه استفاده کارآمد از مسیر زمینی ازبکستان – قرقیزستان – چین است.

نخستین مسیر بین المللی ترانزیت چند وجهی ” لانژو- کاشگر- ایرکشتام – اوش- اندیجان – تاشکند – ماری ” در ماه می سال جاری میلادی افتتاح گردید.

حمل بار در این مسیر طبق برنامه به ترتیب “حمل و نقل ریلی – حمل و نقل جاده ای – حمل و نقل ریلی” انجام شد. در حال حاضر، مرحله اول نشان داده است که پتانسیل بزرگراه ازبکستان – قرقیزستان و چین بسیار زیاد است.

لازم به ذکر است که ساماندهی چنین حمل و نقل های چند وجهی بین المللی به ادغام سایر کشورها در سیستم های حمل و نقل و تجارت بین المللی کمک خواهد کرد.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۳۰

۱۷ خرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

76791

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک