در بازارهای جهانی؛

Alominum 10E 300x200 - چین به تعرفه‌های آنتی‌دامپینگ آمریکا بر واردات آلومینیوم اعتراض کرداقتصادی– ترکمن‌نیوز- وزارت تجارت چین اعلام کرد: پکن از تصمیم آمریکا برای اعمال تعرفه‌های آنتی‌دامپینگ بر واردات فویل آلومینیومی این کشور، به شدت ناراضی است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران، به نقل از اسپوتنیک، وزارت تجارت چین اعلام کرد: پکن از تصمیم آمریکا برای اعمال تعرفه‌های آنتی‌دامپینگ بر واردات فویل آلومینیومی این کشور، به شدت ناراضی است.

وزارت تجارت چین در بیانیه‌ای اعلام کرد: طرف آمریکایی همچنان قوانین سازمان تجارت جهانی را نقض می‌کند. آمریکا به شدت به منافع صادرکنندگان فویل آلومینیومی چین ضربه زده است. طرف چینی از این رویداد بسیار ناراضی است.

وزارت تجارت چین همچنین اضافه کرده است که ایالات متحده بر اساس تحقیقاتی که با قوانین آمریکا صورت گرفته چین را متهم به دامپینگ کرده است و چین را به عنوان اقتصادی در بازار جهانی در نظر نگرفته است.

دپارتمان تجارت آمریکا در بیانیه خود اعلام کرد که برخی از شرکت‌های چینی از سوبسیدهای دولتی نفع می‌برند و بنابراین شامل قانون مبارزه با دامپینگ می‌شوند.

گردآوری: گروه خبری ترکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۱۹

۱۰ اسفند ۱۳۹۶

کد خبر :

12791

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک