نقاشی یونیسف 300x207 - چهار دانش‌آموز گلستانی رتبه‌های برتر مسابقه نقاشی یونیسف را کسب کردندترکمن نیوز:  «نجوا طاطار»، « مائده تقی‌زاده »، «عالیه منگلی پور» و «صبا مختومی» دانش آموزان شهرستان گنبدکاووس موفق به کسب رتبه های برتر مسابقه «همه ما قهرمانیم» یونیسف شدند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  مسابقه «همه ما قهرمانیم» به‌همت دفتر یونیسف در جمهوری اسلامی ایران و وزارت کشور ویژه کودکان و نوجوانان در سراسر کشور برگزار شد که در این مسابقه کودکان و نوجوانان ۳ تا ۱۹ سال با ارسال نقاشی یا دلنوشته خود از افردای مانند کادر درمان و پزشکی، آتش‌نشان‌ها، مغازه‌دارها، پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها و …که در زمان شیوع ویروس کرونا با تلاش‌های خود به مردم شهرشان کمک کرده‌اند قدردانی کنند.

کمال الدین نظرنژاد مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس گفت: به دبیرخانه این مسابقات تعداد ۴ هزار و ۲۷۲ نقاشی و دل نوشته در گروه‌های سنی ۳ تا ۱۹ سال از سراسر کشور ارسال شد که از این تعداد ۷۰ اثر به عنوان آثار برتر انتخاب شدند.

وی در پایان گفت: بر این اساس در بخش نقاشی، دانش آموزان «نجوا طاطار»، « مائده تقی‌زاده» بعنوان نفرات دوم، « عالیه منگلیپور» نفر سوم و «صبا مختومی » به عنوان نفر هشتم این مسابقه از سوی دفتر یونیسف در جمهوری اسلامی ایران معرفی شدند.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۳۲

۱۹ آبان ۱۳۹۹

کد خبر :

85368

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک