فرماندار شهرستان ترکمن:

شهرستان ترکمن 1 300x185 - چهار بانده کردن محور بندرترکمن به آق قلا در حال پیگیری استترکمن نیوز: فرماندار شهرستان ترکمن گفت: اقدامات لازم جهت چهار بانده کردن محور بندرترکمن به آق قلا به جد درحال پیگیری است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  الیاس هیوه چی در جلسه شورای ترافیک شهرستان اظهار کرد: در محور آق قلا به بندرترکمن که یکی از مسیرهای پرتردد و به طول ۳۵ کیلومتر می باشد اقداماتی توسط ادارات مرتبط قبل از شیوع کرونا در خصوص کاهش تصادفات صورت گرفته، همچنین پیگیری های لازم برای چهار بانده شدن این محور نیز در حال انجام است.

وی افزود: محور آق قلا به بندرترکمن مهمترین مسیر و به طول ۳۵ کیلومتر می باشد علیرغم اقداماتی که توسط ادارات مرتبط قبل از شیوع کرونا در خصوص کاهش تصادفات صورت گرفته، پیگیری های لازم برای چهار بانده شدن این محور نیز در حال انجام است اما تا اجرایی شدن این پروژه بایستی همشهریان با احتیاط لازم رانندگی کنند
هیوه چی در خصوص جاده کردکوی – بندرترکمن اظهار کرد: این جاده نیز از مباحث حساس و مهم راهداری در شهرستان است و با توجه به اینکه لاین غربی این مسیر در حال اتمام است برخی از رانندگان از لاین جدید استفاده می‌کنند لذا ادارات مرتبط باید تدابیر لازم برای جلوگیری از وقوع تصادفات را بیاندیشند تا احتیاطات لازم انجام شود و برای رانندگان مشکلی پیش نیاید.
فرماندار شهرستان ترکمن در خصوص مسئله افزایش ظرفیت سی ان جی در داخل شهر گفت: این امر به کاهش صف های طولانی خودروها کمک خواهد کرد.
وی همچنین در خصوص مرزبندی ورودی‌های شهر گفت: مرزبندی توسط پلیس راه و راهور مشخص می شود و در این راستا بر همکاری با ارگانهای تابعه پلیس راهور تاکید کرد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۳۷

۱۸ خرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

76825

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک