فرماندار رامیان در جمع بانوان کارمند:

تعاونی زنان 300x176 - پیگیر راه اندازی شرکت تعاونی زنان هستیمتورکمن نیوز: فرماندار رامیان در گردهمایی زنان شاغل ادارات دولتی شهرستان رامیان گفت: زنان در فرآیندهای اجتماعی اثربخش و نقطه کانونی هستند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  حمید رضا چوبداری اظهار داشت: سیره پیامبر اکرم (ص) در مواجهه و تکریم بانوان باید سرلوحه همه قرار گیرد. باید توجه داشت که پروسه ایجاد توسعه پایدار، بخشی از آن کیفی سازی حضور اجتماعی و مدیریتی زنان ست. و این موضوع هم در قانون اساسی، اسناد بالادستی و سند چشم انداز توسعه تصریح و لحاظ شده است.

فرماندار شهرستان رامیان در ادامه افزود: بنا داریم در جهت تقویت جایگاه اجتماعی و اقتصادی و توانمندسازی بانوان کارمند چند اقدام مهم انجام دهیم که از آن جمله راه اندازی شرکت تعاونی زنان، تسهیل و حمایت از ورزش بانوان و برگزاری کارگاه های آموزش مهارت های زندگی را به آن اشاره کرد.

وی در پایان گفت: بر اساس شایستگی ها، توانمندی ها و بر مدار برنامه های دولت تدبیروامید و استاندار محترم، از انتصاب بانوان در جایگاه های مدیریتی و حتی به عنوان بخشدار یا معاون فرماندار نیز حمایت خواهیم کرد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۳۸

۲۸ آذر ۱۳۹۸

کد خبر :

66241

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک