تورکمن نیوز: فرماندار به همراه جمعی از مسئولین دستگاه های اجرایی از حوزه روستاهای خمرآباد، محمد آباد شمالی و گامیشلی نزار در ارتباط با پساسیل و آنچه که بایستی انجام شود بازدید و به پیگیری روند امور پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن؛ الیاس هیوه چی در حاشیه این بازدید اظهار کرد: جبران خسارتهای منازل مسکونی در اولویت است و در این خصوص بنیاد مسکن درحال پیگیری است و در راستای جبران خسارتهای زمین های کشاورزی هم جهاد کشاورزی پرونده ها را تنظیم کرده و کار کارشناسی درحال انجام است و بخشی از این خسارت ها هم تاکنون پرداخت شده و مابقی خسارتها هم در حال پیگیری است.
وی افزود: یکی از مشکلاتی که در این سه روستا داشتیم برش جاده بود که در ایام سیل اتفاق افتاده بود و برای تسهیل تردد مقرر شد مدیر راهداری در راستای ترمیم آن اقدامات لازم را انجام دهد.
هیوه چی در خصوص دیواره هایی که در زمان سیل اطراف روستاها ایجاد شده بود گفت: مقرر شد با تامین ادوات و ماشین آلات لازم با نظارت بخشداری این دیواره ها برداسته شود تا کشاورزان ما در حوزه اراضی کشاورزی کشت خود را انجام دهند.
فرماندار در حوزه جاده های بین مزارع تصریح کرد: بازدیدهای میدانی توسط جهاد کشاورزی در حال انجام است که تردد کشاورزان به سهولت انجام گیرد.
وی همچنین در خصوص مشکلات امور آب و لایروبی رودخانه افزود: ضمن بازدید میدانی، مقرر شد همه این امورات توسط دستگاهای متولی پیگیری و اقدام شود تا مسائل و مشکلات روستائیان ما حل شود.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۳۰

۲۹ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

55603

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک