پیشگیری مهمترین اصل در جهت کاهش آسیب های اجتماعی استتورکمن نیوز:  فرماندار گرگان گفت: آسیب های اجتماعی یکی از معظلات ریشه ای جامعه امروز بوده که بایستی توجه جدی به آن شود.به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛محمد حمیدی در نشست با رییس و پرسنل اداره بهزیستی مرکز استان اظهار کرد: بهزیستی بعنوان یک نهاد انقلابی وظیفه سنگینی در حمایت از خانواده های آسیب دیده و در معرض آسیب و معلولین دارد و همه دستگاه های شهرستان هم باید تلاش کنند تا این آسیب های اجتماعی به حداقل برسد.

وی افزود: با توجه به اعمال فشار اقتصادی از سوی ایادی استکبار جهانی بر کشور ، وظیفه نظارت بر هزینه کرد و ارائه خدمات مطلوب به مددجویان باید با نگاه ویژه ای مدد نظر آن مجموعه قرار گیرد.

حمیدی ادامه داد:  در اداراتی همچون #بهزیستی و #کمیته_امداد دولت در اعتبارات سالانه نگاه ویژه ای به محرومین دارد و از اولویت ها ی خاصی در زمینه تخصیص بودجه نسبت به سایر دستگاه ها برخوردار می باشند.

فرماندار گرگان گفت: حمایت های مردمی و هم افزایی بین مردم باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه میشود و پیشگیری مهمترین اصل در جهت کاهش آسیب های اجتماعی است که باید توجه بیشتری به آن صورت گیرد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۱۹

۲۵ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

57548

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک