ایران کره 300x200 - پیروزی نفس گیر سروقامتان ایران برابر کره جنوبی/یک وجب تا المپیکتورکمن نیوز: تیم ملی والیبال ایران با صدرنشینی در مرحله مقدماتی رقابت‌های انتخابی المپیک حریف کره‌جنوبی در مرحله نیمه‌نهایی شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  صدرنشینی ایران در گروه اول انتخابی المپیک قاره آسیا آن هم به شکلی کاملا مقتدرانه قابل پیش‌بینی بود،‌ اما در گروه مقابل اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی رخ داد. استرالیا در همان دور گروهی با رویای المپیک خداحافظی کرد و کره‌جنوبی هم پشت سر قطر به نیمه‌نهایی رسید.

کره‌ای‌ها که فردا هم در رشته فوتبال مقابل تیم امید ایران در مسیر المپیک قرار می‌گیرند، امروز یک نبرد حساس و جذاب را برابر شاگردان کولاکوویچ برگزار کردند؛ جدالی که در نهایت با برتری ۳ بر ۲ ایران همراه شد.

با اینکه چند سالی بود ایران مقابل کره جنوبی به دردسر نمی‌افتاد، امروز یک بازی متفاوت را از سوی این تیم شرق آسیایی شاهد بودیم. اوج هیجان و حساسیت را در ست پنجم این بازی شاهد بودیم که در نهایت با تجربه معروف و چند بازیکن دیگر ایران، نتیجه به سود ایران رقم خورد.

از آنجایی که فقط قهرمان این مسابقات سهمیه المپیک ۲۰۲۰ را کسب می‌کند، ایران باید فردا در فینال مسابقات برابر برنده دیدار قطر و چین نیز سربلند از زمین بیرون بیاید تا برای دومین دوره المپیکی شود.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۳۳

۲۱ دی ۱۳۹۸

کد خبر :

67684

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک