رقابت های بسکتبال نوجوانان غرب آسیا:

پیروزی قاطع ایران در برابر عراقاخبار ورزشی– ترکمن نیوز- تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران در نخستین بازی خود در اولین روز رقابت های غرب آسیا در گرگان به پیروزی قاطع در برابر تیم عراق دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، در این دیدار که در حضور بیش از یکهزار و پانصد تماشاگر مرد و زن در سالن امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی آزادی گرگان به قضاوت محمد طاها به عنوان سرداور از اردن به همراه حسام سیبانی از عمان و طاها الحاشری از یمن به ترتیب به عنوان داور اول و دوم برگزار شد، تیم ایران توانست حریف خود را با نتیجه ۹۱ بر ۳۶ شکست دهد.

تیم ایران در این بازی در کوارترهای اول تا چهارم به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۳، ۱۶ بر ۷، ۳۴ بر ۱۳ و ۱۶ بر ۱۳ تیم ملی نوجوانان عراق را شکست داد.

علی آرزومندی سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران در این دیدار یاران خود را با ترکیب اولیه رضا نظری کیا، امیرشایان حصاری، مبین خرسندی، پویا حقی عسگرآبادی و پارسا فلاح به میدان فرستاد.

بلال حاتم سرمربی تیم عراق نیز در این دیدار حسین الربایا، حسین المایالی، دیاری عبدالکرمی، منجد حیدر و مصطفی خورشید را در ترکیب اولیه قرار داد.
در این بازی رضا نظری کیا، پارسا فلاح و پویا حقی عسگرآبادی هر سه از ایران به ترتیب با کسب ۱۹، ۱۸ و ۱۷ امتیاز و تاثیرگذاری ۲۷، ۲۳ و ۲۳ بهترین ها و امتیازآورترین بازیکنان بودند.

همچنین حسین المایالی با کسب ۱۶ امتیاز و تاثیرگذاری ۱۶ بهترین بازیکن تیم عراق بود.

تیم ایران فردا یکشنبه استراحت دارد و روز دوشنبه به مصاف تیم اردن می رود.

تیم عراق روز یکشنبه با لبنان دیدار می کند.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع: irna.ir/golestan

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۳۷

۰۷ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

29774

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک