پیروزی تیم راه و شهرسازی گلستان برابر رعدپدافند کرمانشاه در لیگ برتر کشتی باشگاه های کشوراخبار ورزشی– ترکمن نیوز-  هفته سوم از دور رفت رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور با پیروزی تیم های راه و شهرسازی گلستان و پتروشیمی بهشهر در کشتی آزاد و تیم رعد پدافند البرز در کشتی فرنگی پایان یافت.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از سایت فدراسیون کشتی، نتایج دیدارهای این هفته از رقابت ها که عصر امروز (چهارشنبه) در شهرهای گرگان، بهشهر و مشهد برگزار شد به شرح زیر است:

کشتی آزاد گروه یک:
راه و شهرسازی گلستان، برنده امتیاز مثبت ۲۳ – رعد پدافند کرمانشاه امتیاز مثبت ۱۷ (اسامی تیم کرمانشاه در ابتدا آمده است):

۵۷ کیلوگرم: رضا اسدی ۵- علیرضا سرلک، برنده ۶
۶۱ کیلوگرم: محمد ملکی، ۸ برنده – خیراله قهرمانی ۸
۶۵ کیلوگرم: بهزاد بهروزی راد ۲- مرتضی قیاسی، برنده ۱۲
۷۰ کیلوگرم: حسین مصطفوی ۳- محمدرضا سرگو، برنده ۴
۷۴ کیلوگرم: حسن ییرانوند صفر- محمد امیری، برنده ۲
۷۹ کیلوگرم: بهمن تیموری، برنده ۶- محمدجواد حمیدی ۴
۸۶ کیلوگرم: علیرضا کریمی، برنده ۱۴- سید علی موسوی ۷
۹۲ کیلوگرم: حامد منافیان ۶- سیدعلی عبدالهی، برنده ۹
۹۷ کیلوگرم: وحید شاه محمدی ۴- حسین رمضانیان، برنده ۸
۱۲۵ کیلوگرم: یداله محبی، برنده ۸- سید احمد رسولی ۲

کشتی آزاد گروه دو:
پتروشیمی بهشهر، برنده امتیاز مثبت ۲۰ – آرش زین بابل امتیاز مثبت ۱۹ (اسامی تیم بابل در ابتدا آمده است):

۵۷ کیلوگرم: گئورگی ادیشراشویلی، برنده ۷- علیرضا حاتمی صفر
۶۱ کیلوگرم: دانیال حجتی، برنده ۵- شایان حمزه ۳
۶۵ کیلوگرم: محمد یوسفی ۳- میثم حیدری، برنده ۱۰
۷۰ کیلوگرم: همت کریمی ۷- مهرشاد اکبری، برنده ۷
۷۴ کیلوگرم: جمال عبادی ۲- حامد رشیدی، برنده ۷
۷۹ کیلوگرم: حسن شاکری صفر- محمد زارعی، برنده ۱۰
۸۶ کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده ۱۰- میلاد دوانقی صفر
۹۲ کیلوگرم: رضا یزدانی، برنده ۱۱- علی موجرلو صفر
۹۷ کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان ۲- حامد طالبی زرین کمر، برنده ۱۱
۱۲۵ کیلوگرم: جعفر شمس ناتری ۳- امیررضا امیری، برنده ۳

کشتی فرنگی گروه دو:
رعد پدافند البرز، برنده امتیاز مثبت ۲۳- شهرما شهرداری مشهد امتیاز مثبت ۲۰ (اسامی تیم البرز در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: ایوب گراوند ۳- مصیب اکبری، برنده ۱۱
۶۰ کیلوگرم: کیانوش غضنفریان ۵- امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده ۹
۶۳ کیلوگرم فرشاد عیسوند ۴- امید قادری، برنده ۶
۷۲ کیلوگرم: حسین اسدی، برنده ۸- مجید یعقوبی صفر
۷۷ کیلوگرم: محمد شربی نیازی، برنده ۶- سیاوش دوستداریان ۴
۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده ۱۱- مسعود رشیدیان ۳
۸۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده ۱- داود عابدین زاده، برنده ۱
۹۷ کیلوگرم: یوسف آل محمد، برنده ۹- هومن شیدا صفر
۱۳۰ کیلوگرم: مهدی کشاورز ۲- محسن بشینجی، برنده۱۲

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۴۰

۱۴ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

34822

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک