گل رامیان,پیدا شدن جسد جوان غرق شدهگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  فرماندار شهرستان رامیان گفت: پیکر جوان اهل شاهرود که ۱۱ روز پیش در چشمه گل رامیان غرق شده بود، پیدا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  محمود سالاری روز دوشنبه در گفتگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران اظهارکرد: ساعاتی قبل پیکر بی جان این جوان ۲۱ ساله با تلاش غواصان پیدا شد.
وی افزود: از ساعات ابتدایی اطلاع از این حادثه، تیم های مجهز و با تجربه غواصی برای یافتن پیکر هادی ملک جوان ۲۱ ساله شاهرودی که در ۲۵ اسفند سال گذشته در گل رامیان غرق شده بود به محل حادثه اعزام شدند.
وی عنوان کرد: پنج تیم غواصی از هلال احمر، آتش نشانی، سپاه پاسداران، تیم غریق نجات بندرگز و نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با جدیت در این ۱۱ روز عملیات تجسس را پیگیری نمودند که سرانجام ظهر امروز غواصان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی موفق شدند پیکر هادی ملک را از آب بیرون آورند.
فرماندار شهرستان رامیان خاطرنشان کرد: چشمه گل رامیان با چشم اندازی زیبا یکی از جاذبه های توریستی و گردشگری شهرستان رامیان می باشد که شنا کردن در این مکان ممنوع است ولی برخی بدون توجه به اخطارها وارد چشمه شده و مبادرت به شنا کردن می کنند.

گردآوری: گروه خبری ترکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۵۰

۰۶ فروردین ۱۳۹۷

کد خبر :

14538

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک