جمهور ترکمنستان 1 300x196 - پیام همدردی رییس‌جمهوری ترکمنستان با مردم ایرانترکمن نیوز: قربان قلی بردی محمدف رئیس جمهوری ترکمنستان در پیامی جان باختن شماری از اتباع ایرانی و خارجی در سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی در تهران را تسلیت گفت .

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  در این پیام آمده است؛ اینجانب از طرف دولت، مردم ترکمنستان و از جانب خودم تاسف عمیق و همراهی در غم فقدان عزیزان جان باخته در سانحه هوایی هواپیمای اوکراین را ابراز می نمایم.

مقامات ارشد وزارت امور خارجه ترکمنستان پیش از این با حضور در سفارت جمهوری اسلامی ایران در عشق‌آباد مراتب همدردی خود را ابراز و دفتر یادبود جان باختگان سانحه هوایی اخیر را امضا کردند.

مقامات ترکمنستان و همچنین سفرا و دیپلمات‌های مقیم این کشور با حضور در سفارت ایران در شهر عشق آباد پیام‌های تسلیت و مراتب همدردی خود را به مناسبت شهادت سردار سلیمانی و همچنین قربانیان حادثه سقوط هواپیما با مردم و دولت ایران ابراز کردند.

یک فروند هواپیمای بوئینگ ۸۰۰-۷۳۷ متعلق به شرکت هواپیمایی اوکراین اینترنشنال با شماره پرواز ۷۵۲ با ۱۶۷ مسافر و ۹ خدمه پرواز که در ساعت ۶ و ۱۲ دقیقه روز چهارشنبه، ۱۸ دی ماه از فرودگاه امام خمینی(ره) به مقصد کی‌یف پرواز کرده بود، در ساعت ۶ و ۱۸ دقیقه در حوالی صبا شهر از توابع استان تهران سقوط کرد و همه سرنشینان آن جان باختند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۵۵

۲۳ دی ۱۳۹۸

کد خبر :

67784

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک