پیام قدردانی ائمه جمعه اهل تسنن، تشیع و فرماندار ویژه گنبدکاووس از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمنتورکمن نیوز:  ائمه جمعه اهل تسنن، تشیع و معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس از حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کردند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  مسئولین شهرستان در این پیام اظهار کردند: لازم می‌دانیم از مردم همیشه در صحنه و آگاه گنبدکاووس به دلیل حضور باشکوه و گسترده در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن قدردانی کنیم.

متن کامل پیام به شرح زیر است:

حضور پر صلابت و غرور آفرین مردم شریف شهرستان در مراسم راهپیمایی پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، ثابت کرد که ایران اسلامی برای همیشه تاریخ و تا ظهور منجی عالم بشریت دست از حمایت انقلاب اسلامی و تلاش خود در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) بر نخواهد داشت .

قطعا این حضور خود جوش، گسترده و مردمی، روشنی بخش قلب رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) بوده و خدمتگزاران خود در دولت تدبیر و امید را در خدمت صادقانه و بی‌منت مصمم تر کرده است.

مراسم راهپیمایی چهل و یکمین طلوع فجر انقلاب با حضور گسترده مردم متعهد و ولایتمدار گنبدکاووس و در نمایی یکپارچه با ملت سربلند ایران، فرصتی بود تا ابهت و صلابت مردم آزاده ایران اسلامی به رخ منادیان اسلام هراسی کشیده شود.

اینجانبان برخود لازم می دانیم از مردم همیشه در صحنه و آگاه این شهرستان به دلیل حضور باشکوه و گسترده در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن قدر دانی و تشکر کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه گنبد کاووس
حاج آخوند نوریزاد امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس
حاج آخوند جاور امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس
عبدالقدیرکریمی معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۱۷

۲۲ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

69543

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک