پیام و اطلاعیه-تورکمن نیوز: نماینده مردم شهرستان های مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی طی پیامی از شرکت کنندگان و افرادی که در مراسم تشییع، تدفین و ختم پدر مهربانشان ابراز همدردی کرده بودند تقدیر و تشکر کرد.
در متن سپاسگزاری “مهندس شهرام غراوی” برای تورکمن نیوز آمده است:

 

اعتذار و سپاسگزاری

تنها اوست که می ماند!

تحمل فقدان عزیزان به خصوص والدین سخت ترین مصیبت هاست و تحمل این مصیبت مقدور نیست مگر با همدردی و همراهی عزیزان، دوستان و آشنایان.

بدین وسیله از بذل عنایات و مراحم سلسله جلیله روحانیت، ائمه جمعه معزز و ائمه جماعات اهل تسنن و تشیع شهرها و روستاهای استان گلستان، خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، مدیران و مسئولین کشوری و لشگری،
جناب آقای دکتر لاریجانی ریاست محترم مجلس، همکاران و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، وزرا و معاونین محترم، مدیران و معاونین ادارات کل استان گلستان، فرمانداران، بخشداران، شهرداران، شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای استان و به ویژه اهالی شریف سرتاسر استان گلستان و حوزه انتخابیه، همچنین کلیه دوستان و آشنایانی که با حضور در مراسم تشییع، تدفین و مجلس ترحیم ابوی بزرگوارم حاج ایل محمد کوسه غراوی و یا با پیام ها و تماس های تلفنی ابراز همدردی نمودند؛ تقدیر و سپاسگزاری می نمایم.

از خداوند منان برای کلیه عزیزان صحت و سلامتی و روزهایی سرشار از خوشی مسئلت می نمایم.

با احترام – شهرام کوسه غراوی
خادم ملت بزرگ و شریف ایران
۹۸/۴/۱۲

 

تصاویری از مراسم ترحیم درگذشت حاج ايل محمد كوسه غراوی؛

پدر گرامی شهرام غراوی (نماینده شهرستان های شرق گلستان) و برادر بزرگوار آنه محمد غراوی (رییس ترانزیت کشور و نماینده ادواری مردم گنبدکاووس)

گزارش از: یاشار نیازی

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۳۰

۱۲ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

56657

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک