پیام تسلیت قرجه طیار به مناسبت درگذشت رئیس و معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین اجتماعیپیام تسلیت-ترکمن نیوز- قرجه طیار نماینده مردم شریف گنبدکاووس و بخش محروم داشلی برون درگذشت رئیس و معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین اجتماعی را تسلیت گفت.

انا لله و انا الیه راجعون

خبر تصادف و درگذشت نابهنگام دکتر نوربخش و عبدالرحمان تاج الدین رئیس و معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین اجتماعی به شدت ناگوار و تکان دهنده بود.

این عزیزان که در معیت وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای بررسی مسایل و مشکلات استان گلستان به ویژه در زمینه اشتغال به گلستان سفر کرده بودند؛ از افراد نیک روزگار و خادمین راستین ملت بزرگ ایران بودند.

شادروان تاج الدین سابقه دو دوره نمایندگی مجلس را نیز داشته و علاوه بر ارتباط اداری و رسمی، یک رابطه صمیمی و عاطفی با نمایندگان مجلس از جمله بنده داشته؛ انسانی شریف و بسیار وارسته و از معاونین پارلمانی دلسوز و کارکشته نظام بود.

اینجانب به نیابت از مردم شریف حوزه انتخابیه گنبدکاووس و بخش داشلی برون این ضایعه اسفناک را که در استان گلستان روی داده به خانواده محترم و کلیه بازماندگان این دو عزیز صمیمانه تسلیت عرض نموده، از خداوند منان برای آن بزرگواران علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.

قرجه طیار
نماینده مردم شریف گنبدکاووس و بخش داشلی برون

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۲۹

۲۴ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

40271

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک