امید مظفری 300x295 - پیام تسلیت درگذشت دکتر امید مظفری+جزئیات واقعهتورکمن نیوز: خبر درگذشت دکتر امید مظفری متخصص طب سنتی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی گلستان موجب تاسف و تالم گردید.

إنّا لله وإنّا إليهِ رَاجعُون

بدینوسیله ضایعه درگذشت دکتر امید مظفری را به خانواده محترم آن مرحوم و سایر بازماندگان گرامی  و همکاران وی تسلیت عرض می‌نمائیم.

از درگاه ایزد منان برای روح آن درگذشته علو درجات و همنشینی با اولیاء و صلحا و برای بازماندگان محترم ایشان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت داریم.

آخرت ایمانی بولسون – جایی جنت بولسون

خبرنگاران و هیات تحریریه خبرگزاری ترکمن
(تورکمن نیوز و ایتنانیوز)

 

مراسم تشییع و خاکسپاری:

مراسم تشییع دکتر امید مظفری فردا (چهارشنبه ۱۳ شهریور۹۸) ساعت ۱۰ صبح در مسجد محمد تاغان آخوند جاور (مسجدجامع قدیم اهل سنت)، خیابان مختوم شمالی برگزار می‌شود و پیکر دکتر فقید در آرامگاه مسلمین (آق قایا) در خانه ابدی آرام خواهد گرفت.

مراسم ترحیم (چادر) آن بزرگوار در گنبدکاووس خیابان آرش غربی منزل پدری دکتر مظفری برگزار می‌شود.

شرح واقعه

مرحوم دکتر امید مظفری در چهارمین روز عید قربان (جمعه ۲۵ مرداد ۹۸) برای تدارک شام، آتش درست میکند، از بداقبالی به جای نفت آنگونه که شنیدیم بنزین در ظرف بوده و با ریختن آن روی آتش شعله ور می‌شود. متاسفانه مرحوم دکتر مظفری پایش سرخورده و لباسش آتش می‌گیرد و با ۴۰ درصد سوختگی با آمبولانس ابتدا به بیمارستان مطهری گنبدکاووس و از آنجا به گرگان و پس از ساعاتی بلافاصله با آمبولانس به بیمارستان امام رضا (ع) مشهد منتقل می‌شود.

دکتر از ۲۶ مرداد تا امروز در بیمارستان امام رضا مشهد تحت مداوا بوده و در روزهای گذشته، گفت و گویی که با وی داشته اند حتی احساس به بهبودی وی داشته اند اما امروز حال دکتر بدتر شده و در اثر شدت جراحات سوختگی دار فانی را وداع می‌گوید.

باز هم این مصیبت وارده را به خانواده و عزیزان وی تسلیت می‌گوییم.

دکتر امید مظفری مدیریت را با ریاست مرکز بهداشت گنبدکاووس آغاز کرد، مدتی نیز رئیس بیمارستان طالقانی گنبدکاووس بود و همچنین بیمارستان شهدای گنبد نیز مدیریت داشت و آخرین ماموریت و محل خدمتش در معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان بوده است.

✍️یاشار نیازی

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۰۲

۱۲ شهریور ۱۳۹۸

کد خبر :

60788

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک