300x203 - پیام تبریک «میرضیایف» به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضانترکمن نیوز: رئیس جمهور ازبکستان در پیامی به مردم این کشور فرارسیدن ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  «شوکت میرضیایف» رئیس جمهور ازبکستان در پیامی به مردم این کشور فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.

در این پیام آمده است: به همه مردم به خصوص تمام مسلمانان ازبکستان فرار رسیدن ماه مبارک رمضان را تبریک عرض می‌کنم و برای شما بهترین آرزوها را دارم.

رئیس جمهور ازبکستان افزود: امیدوارم که با وجود این روزهای سخت ماه مبارک رمضان مانند همیشه خانه و قلب های مارا با خوشحالی پر کند، به کشور فراوانی و رفاه اعطا کند و احساس دلسوزی و ترحم را بیش از پیش تقویت کند.

«شوکت میرضیایف» همچنین فرارسیدن ماه مبارک رمضان را به نمایندگی از مردم و دولت ازبکستان به تمام مسلمانان جهان تبریک گفت.

وی اظهار داشت: فرصت را مغتنم شمرده فرارسیدن ماه مبارک رمضان را به نمایندگی از خود و مردم، به برادران مسلمان خود در کشورهای نزدیک و دور از صمیم قلب تبریک می گویم، برای آنها صلح و بهزیستی آرزو دارم.

رئیس جمهور ازبکستان همچنین تاکید کرد: همه ما ضمن روزه داری در ماه مبارک رمضان دعا می کنیم که خداوند متعال به زودی از این آفت، ما و تمام کشورهای جهان را خلاص کند.

مسلمانان ازبکستان از امروز جمعه ۲۴ آوریل (۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹) به استقبال ماه مبارک رمضان می‌روند.

همه مراسم های ماه مبارک رمضان از جمله نماز تراویح و ختم قرآن با رعایت رژیم قرنطینه در خانه برگزار می شود.

 

گردآوری:گروه بین الملل ترکمن نیوز
http://turkmensnews.com
منبع:farsnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۱۱

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

73882

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک