پیام تبریک قرجه طیار به مناسبت روز مجلس پیام ها و اطلاعیه ها- ترکمن نیوز- نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی ضمن تسلیت شهادت آیت الله مدرس، روز مجلس را به مردم و نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، قرجه طیار در این پیام، آیت الله مدرس را بزرگ مردی دانست که بیرق مبارزه را تنها و در تنگنا به دوش کشید و شجاعت تحسین برانگیزش، چشم بداندیشان و زمامداران خود را خیره و بیگانگان را به تحقیر واداشت.

متن پیام نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است:

دهم آذرماه، یادآور وگرامیداشت تلاش ها و مبارزات تاریخی نماد حق طلبی، اسوه‌ی آزادگی و آزادیخواهی روحانی برجسته و متعهد به اسلام و ملت، شهید آیت الله سیدحسن مدرس است که همواره بر علیه رژیم جورو فساد و قلدرمآب زمان، همچون به قامت یک کوه استوار ایستادگی نمود تا بهانه ای نیک باشد برای نامگزاردن به نام روز مجلس و نمادی باشد در باب قانونگرایی و تبعیت و الزام همگان از نص صریح قانون.

مجلس بی‌شک مهم‌ترین رکن اساسی دموکراسی و جامعه مدنی و نمود عینی تصمیم‌گیری مردم در تعیین سرنوشت خود و مهم‌ترین پل ارتباطی قانونی مردم با حکومت اسلامی بوده و خواهد بود.

اینجانب به نمایندگی از مردم شریف حوزه انتخابیه گنبدکاووس و بخش محروم داشلی برون این روز بزرگ را به رهبر معظم انقلاب که خود از مفاخر مجلس شورای اسلامی محسوب می‌شوند، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و ملت شریف، بزرگوار و حماسه‌ساز ایران تبریک می‌گویم.

 

قرجه طیار

نماینده مردم شهرستان گنبدکاووس و بخش داشلی برون

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۱۱

۱۰ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

41113

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک