پیام تبریک فرماندار ترکمن به مناسبت روز جوانترکمن نیوز: فرماندار شهرستان ترکمن به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از فرمانداری شهرستان ترکمن؛ متن این پیام تبریک به شرح زیر می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
امروز ایران اسلامی به برکت خون شهیدان والامقام و ایستادگی دلاورمردان و شیرزنان این دیار تاریخ ساز، مسیر پیشرفت و توسعه را طی می کند و در این بین حضور نیروهای جوان، مؤمن، با استعداد و متخصص در عرصه های مختلف برای سرعت بخشیدن به این حرکت در جامعه امری ضروری می باشد.
بی شک اعتلاء و پویایی هر جامعه در گرو وجود جوانانی است که در درون آن جامعه پرورش یافته، برای پیشرفت آن گام برداشته و با کار و تلاش خود، آینده ای بهتر برای همنوعانشان رقم می زنند و جوانان ایران اسلامی همواره به‌ واسطه پیروی از اهل‌بیت (ع) و با بهره‌مندی از تعهد، تخصص، غیرت، خودباوری و ایمانی که دارند، نقش چشم‌گیر و قابل توجهی در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، دوران دفاع مقدس و همچنین سازندگی و عمران کشور داشته‌اند.
اینجانب میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز و هفته جوان را به تمامی جوانان به ویژه جوانان شهرستان ترکمن تبریک عرض می نمایم. امید است در سالی که با تدبیر مقام معظم رهبری با عنوان «رونق تولید» نام گذاری شده، با همت جوانان برومند شهرستان زمینه های رشد و بالندگی هرچه بیشتر کشور در عرصه های مختلف را بیش از گذشته فراهم کنیم.
الیاس هیوه چی
فرماندار شهرستان ترکمن

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۴۸

۲۸ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

51600

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک