پیام تبریک شورای اسلامی گنبدکاووس به مناسبت میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و هفته وحدتپیامها و اطلاعیه ها – تورکمن نیوز رییس شورای اسلامی شهر گنبدکاووس طی پیامی فرارسیدن میلاد با برکت پیامبر اکرم (ص) و آغاز هفته وحدت را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، بابک پاکدل ضمن تبریک میلاد فرخنده محمد مصطفی (ص) و هفته وحدت اظهار داشت امروز پاسخ به ندای پیامبر رحمت مبنی بر تحکیم و تقویت برادری، همدلی و صمیمیت میان امت اسلام مهمترین مسئولیت‌ نخبگان جهان اسلام می‌باشد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

“و اعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا”

بی‌شک پیامبر رحمت در سیره و سلوک، اخلاق و معنویت را در جامعه اسلامی اعتلا بخشید و وحدت و همدلی بین مسلمین را، موجب عزت اسلام و مسلمین می دانست. وحدت و برادری را پیامبر اکرم(ص) در مقام عمل معنا بخشید. پیامبری که در سراسر عمر پر برکتشان نوید دهنده برادری و دوستی در جامعه نو پا اسلامی بودند.

امید است به برکت این ایام مبارک، از عطر ولادت پیامبر عظیم الشأن اسلام بتوانیم در ادامه مسیر خدمت رسانی به مردم خوب و شریف این مرز و بوم مخصوصا مردم شریف گنبدکاووس توفیق یافته و در این روزهای ملکوتی، دعا می کنیم عنایت خداوند متعال همچنان شامل حال همه ی مسلمین جهان گردد.

بابک پاکدل
رییس و سخنگوی شورای اسلامی شهر گنبدکاووس

 

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۲۰

۰۳ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

40669

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک