ostandar 2sh 300x200 - پیام تبریک استاندار گلستان در پی قهرمانی تیم های ملی کبدی زنان و مردان در بازی‌های آسیایی جاکارتا اندونزیگلستان-ترکمن نیوز-  دکتر سید مناف هاشمی استاندار گلستان در پیامی کسب مدال طلای تیم های ملی کبدی زنان و مردان جمهوری اسلامی ایران در بازی های آسیایی جاکارتای اندونزی را که ۱۲ تن از ورزشکاران گلستانی در ترکیب این دو تیم قرار دارند، به ملت شریف ایران و شهروندان گلستانی تبریک گفت.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل روابط عمومی استانداري،  متن پیام دکتر سید مناف هاشمی به شرح زیر است؛

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

ورزش قهرمانی عرصه اقتدار کشورها و ملت محسوب می شود و بازیهای آسیایی ۲۰۱۸جاکارتای اندوزی امروز محمل درخشش جوانان ایرانی و گلستانی شد.
کسب مدال طلا توسط تیم های ملی کبدی زنان و مردان جمهوری اسلامی ایران که ۱۲ جوان غیور و با تعصب گلستانی در آنها حضور دارند موجی از شادی و شعف را در استان ایجاد کرد.
یقیناً کسب این قهرمانی در هنگامه اعیاد مسعود قربان و غدیر خم ، عیدانه ای ارزشمند به مردم ورزش دوست گلستان محسوب می شود.
اینجانب این موفقیت بزرگ را به خانواده های این دلاوران ، جامعه ورزش استان و مردم شریف گلستان تبریک و تهنیت عرض نموده، درخشش همیشگی دلاور مردان و شیرزنان عرصه ورزش را از پیشگاه ایزد منان خواستارم.

سید مناف هاشمی
استاندار گلستان

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۱۸

۰۳ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

33649

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک