به مناسبت بزرگداشت ایام پیروزی انقلاب؛

گنبدکاووس-ترکمن‌نیوز- مردم بخش مرزی داشلی برون گنبدکاووس درشرق استان گلستان به مناسبت بزرگداشت ایام پیروزی انقلاب، پیاده روی خانوادگی برگزار کردند.

Piaderavi 19B 300x200 - پیاده روی خانوادگی مردم بخش مرزی داشلی برون گنبدکاووس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن، به نقل از ایرنا، در این مراسم که روز پنجشنبه به مسافت سه کیلومتر از روستای تنگلی تا بازارچه مرزی اینچه برون برگزار شد، اقشار مختلف مردم و مسئولان این بخش مرزی حضور داشتند.
در پایان این مراسم نیز به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان لوازم ورزشی، حواله خرید ارزاق عمومی، هدایایی نقدی و کلاه ایمنی ازسوی ستاد برگزاری این مراسم اهدا شد.
عبدالحمید سالمی بخشدار بخش مرزی داشلی برون شهرستان گنبدکاووس در گفت و گو با ایرنا، برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی را در راستای ارتقای سطح سلامت و ایجاد شور و نشاط در بین اهالی این منطقه مرزی اعلام کرد.
وی افزود: علاوه بر این ده ها برنامه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در روستاها و مناطق عشایری بخش مرزی داشلی برون برگزار شده و یا درحال برگزاری است.
بخش مرزی داشلی برون گنبدکاووس با حدود ۳۰ روستا و مجموع جمعیت ۲۵ هزار نفر در قسمت شمال این شهرستان ۳۵۰ هزار نفری واقع است.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۴۴

۱۹ بهمن ۱۳۹۶

کد خبر :

11240

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک