پویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو در گنبدکاووس آغاز شدتورکمن نیوز:  پویش سه شنبه های بدون خودرو به عنوان یک کار فرهنگی و در راستای نهادینه کردن فرهنگ “یک روز بدون خودرو” آغاز شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  رییس شورای اسلامی شهر گنبد کاووس با اشاره به پویش سه شنبه های بدون خودرو گفت: اولویت نخست این پویش، تشویق شهروندان به پیاده روی و فرهنگ سازی برای استفاده از دوچرخه و وسایل حمل و نقل عمومی بوده و عدم استفاده از وسایل حمل و نقل شخصی از مهم ترین رویکردهای این برنامه است.

نبی اله آخوندی ادامه داد: در همین راستا به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری گنبد کاووس نخستین «سه شنبه بدون خودرو» را از امروز و همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و از مقابل گلزار شهدای گمنام و تجدید میثاق با شهدا آغاز کردند و به این پویش پیوستند، پویشی که اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار گنبد کاووس نیز به آن بله گفت و با دوچرخه در محل کار خود حاضر شدند.
مهندس طعنه گنبدی شهردار گنبد کاووس نیز در این مورد اظهار کرد: امیدواریم این طرح مورد استقبال شهروندان محترم قرار گیرد که در همین خصوص شهرداری و شورای اسلامی شهرگنبد کاووس ۵۰ دستگاه دوچرخه در راستای ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و به قید قرعه به برندگان خوش حساب عوارض نوسازی شهرداری اهدا نمودند .

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۲۱

۰۲ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

62083

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک