photo ۲۰۱۸ ۰۹ ۱۰ ۱۷ ۴۱ ۵۹ 300x200 - پوشش تحصیلی دقیق و منظم یکی از اهداف آموزش و پرورشاخبار شهرستان ترکمن- فرماندار شهرستان ترکمن صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان که در محل مدیریت آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد گفت: پوشش تحصیلی دقیق و منظم یکی از اهداف آموزش و پرورش است.


به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، الیاس هیوه چی گفت: مدارس برای ورود دانش آموزان آماده شود و تعمیرات و نوسازی و بهسازی همه فضاهای مدارس با اولویت کلاس ها و سرویس های بهداشتی مورد توجه قرار گیرد.
وی با اشاره به اهمیت موضوع لوازم التحریر گفت: اصناف و عرضه کنندگان لوازم التحریر به اندازه کافی تامین موجودی کنند تا با کمبود روبرو نشویم و جلوی سوء استفاده احتمالی دشمن گرفته شود.
همچنین فرماندار در این جلسه از اصناف و آموزش و پرورش شهرستان خواست جهت رفاه حال دانش آموزان، نمایشگاه عرضه لوازم التحریر در شهرستان برگزار شود.
وی در خصوص ساماندهی سرویس مدارس گفت: نظم و ترتیب و ترافیک شهری را به گونه ای باید برنامه ریزی کنیم که دچار مشکل نشویم.
هیوه چی پایان عملیات اجرایی ارگان های دولتی را ۲۰ شهریور اعلام کرد و گفت: بعد از این تاریخ هیچ ارگانی در مسیر تردد دانش آموزان حق انجام عملیات اجرایی ندارد تا آسیبی به دانش آموزان وارد نشود.
وی همچنین بر پاکسازی اطراف مدارس در حوزه شهری توسط شهرداری و حوزه روستایی توسط شورا و دهیاری روستاها تاکید کرد و افزود: وظیفه ماست که فضای بانشاط و پاکیزه برای دانش آموزان فراهم کنیم.
فرماندار گفت: پایه و اساس آموزش ما فضاهای آموزشی در همه مقاطع تحصیلی است و فرهنگسازی و فراگیری مسائل دینی در این فضاها صورت میگیرد.
وی تصریح کرد: هدایت تحصیلی دانش آموزان بایستی فرهنگسازی شود دانش آموزان به سمت فراگیری مهارت های شغلی سوق داده شوند چرا که جامعه ما به کاردان ها و تکنیسین ها نیز نیاز دارد.

انتشاردهنده: یاشار نیازی

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۳۷

۱۹ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

35231

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک