فکر می‌کردم هم در جام جهانی باشم و هم در جام ملت‌ها

عزت الله پورقازاخبار فوتبالتورکمن نیوز مدافع میانی سپاهان به خبرورزشی گفت: تا روز آخر حضور در لیگ برتر به تیم ملی فکر می‌کنم. هیچ‌وقت تیم ملی را فراموش نمی‌کنم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از خبرورزشی، عزت پورقاز، مدافع میانی سپاهان در بازی با نفت مسجدسلیمان چهارمین گل فصل خود را به ثمر رساند. تفاوت گل‌های عزت با دیگر مدافعان میانی در این است که او در جریان بازی ترکیبی، گلزنی می‌کند در حالی که دیگر مدافعان بیشتر روی ضربات ایستگاهی دروازه حریف را باز می‌کنند.
با عزت به این بهانه صحبت کردیم که در زیر می‌خوانید:
*اولین جرقه اعتراض به سیل را در شهر‌های ترکمن‌صحرا شما زدی و از سلبریتی‌ها به خاطر بی‌توجهی به سیل در آق‌قلا گله کردی!
به نظرم در روز‌های ابتدایی کسی سیل در شهر‌های ترکمن‌صحرا را باور نداشت. انگار نه انگار که شهر زیر آب رفته است. با دوستانم که صحبت می‌کردم می‌گفتند در پشت بام هستیم و غذا برای خوردن نداریم که دیگر طاقت نیاوردم و پیش از شهرآورد اصفهان با کسب اجازه از امیر قلعه‌نویی به ترکمن‌صحرا رفتم تا در حد توان به مردم خوب این منطقه کمک کنم. امیدوارم کمک‌های مردمی و دولت به سیل‌زده‌ها همچنان ادامه داشته باشد. خیلی‌ها در سیل همه هستی خود را از دست دادند و حتی منبع درآمد آن‌ها نیز از بین رفته است. خیلی‌ها در شهر‌های ترکمن‌صحرا با دام کسب درآمد می‌کردند و اکنون دام آن‌ها از بین رفته است.
* و بعد از گلزنی در بازی با نفت مسجدسلیمان خوشحالی نکردی.
این تنها کاری بود که برای همدردی با مردم خوب ترکمن‌صحرا می‌توانستم انجام بدهم. به‌خصوص ۶ عزیزی که در راه کمک به مردم جان‌شان را از دست دادند.
* برای خیلی‌ها جای سؤال است که چرا تو به هنگام حمله تیم سپاهان در منطقه یک‌سوم دفاعی حریف حاضر هستی و گویی مهاجم تیم به شمار می‌روی!
خب ما این سبک از بازی را تمرین می‌کنیم. امیر قلعه‌نویی به من اجازه می‌دهد در حمله شرکت کنم و زمانی که من به حمله می‌روم یکی از بازیکنان جای من را پر می‌کند. گلزنی را دوست دارم و خوشحالم امیر قلعه‌نویی این اجازه را به من می‌دهد.
* و آخرین سؤال. آماده به نظر می‌رسی. آیا دوباره به تیم ملی فکر می‌کنی یا قید تیم ملی را زده‌ای؟
تا روز آخر حضور در لیگ برتر به تیم ملی فکر می‌کنم. هیچ‌وقت تیم ملی را فراموش نمی‌کنم. من انتظار داشتم در جام جهانی و جام ملت‌ها همراه تیم ملی باشم و اگر می‌بودم و بازی می‌کردم شاید گل هم می‌زدم. با این حال تصمیم کارلوس کی‌روش برایم قابل احترام بوده است و اکنون به گذشته کاری ندارم. به یقین تلاش می‌کنم باز هم به بازی‌های خوب خود ادامه دهم و دوباره به تیم ملی دعوت شوم.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۱۸

۱۸ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

50890

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک