پل شناور جهت تسهیل در آماده سازی زیرساخت های جزیره آشوراده نصب می شودترکمن نیوز:  فرماندار شهرستان ترکمن گفت: پل شناور جهت تسهیل تردد کامیون ها و انتقال مصالح از اسکله به جزیره آشوراده در راستای آماده سازی زیرساخت ها برای اجرای طرح گردشگری آشوراده توسط اداره بنادر و دریانوردی در حال نصب است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  الیاس هیوه چی در بازدید از بارج و کاترساکشنی که در حال حاضر در ساحل شهرستان بدرترکمن در حال ساخت است، اظهار کرد: با توجه به این که در ایام سیل مشکلاتی در شهرستان وجود داشت در خصوص لایروبی قره سو و گرگانرود، سازمان حفاظت از محیط زیست کشور مجوز لایروبی را صادر و مقرر شد لایروبی با امکاناتی که استاندار و معاونت عمرانی استانداری پشتیبانی می کنند انجام شود.

وی ادامه داد: با توجه به این که طرح گردشگری آشوراده در حال پیگیری است، این امکان باعث تسهیل انتقال مصالح و ماشین آلات به جزیره آشوراده خواهد شد.

هیوه چی گفت: مقرر شد امکانات لازم در راستای اجرای این طرح ملی با قول مساعد استاندار گلستان تامین شود.
فرماندار ترکمن با اشاره به مسیری که از سمت خیابان استقلال به سمت ساحل و اسکله امتداد می یابد افزود: برای این مسیر مقرر شد اعتبارات لازم مصوب و معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری ابلاغ کنند تا از طریق شهرداری انجام شود که ان شاا.. هم لایروبی خلیج گرگان و گرگانرود و هم زیرساخت های لازم برای اجرای طرح گردشگری آشوراده فراهم شود.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۵۳

۳۰ فروردین ۱۳۹۹

کد خبر :

73530

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک