امام جمعه گنبدکاووس:

Gonbadkavoos 29F 300x179 - پشتوانه مردمی داشتن شجاعت و اقتدار ارتش و نیروهای مسلح, خار چشم دشمنان انقلاب استگنبدکاووس-ترکمن نیوز- امام جمعه گنبدکاووس: پشتوانه مردمی داشتن، ایمان، شجاعت و اقتدار ارتش و نیروهای مسلح را خار چشم دشمنان انقلاب دانست و گفت: تعبیر جندالله برای ارتش توسط امام راحل، نشان از جایگاه والا و مردمی این نیروی نظامی است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران, حجت الاسلام و المسلمین محمود ترابی روز چهارشنبه در مراسم رژه نیروهای مسلح مستقر در گنبدکاووس به مناسبت بزرگداشت روز ارتش، افزود: امروز ارتش جمهوری اسلامی در کنار دیگر نیروهای مسلح توانسته اعتماد عمومی مردم را در تامین امنیت و آرامش جلب نماید.
وی بابیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی پشتیبان انقلاب اسلامی و مردم است، گفت: این نیروی نظامی از زمان پیروزی انقلاب تاکنون حماسه آفرینی های زیادی داشته است و مردم نیز قدردان نیروهای شجاع و فداکار ارتش هستند.
حجت الاسلام ترابی اضافه کرد: پشتیبانی متقابل نیروهای مسلح و مردم از یکدیگر سبب سرافرازی انقلاب اسلامی در جهان شده و این ویژگی در کنار ایمان و فداکاری نیروهای مسلح، وجه تمایز این نیرو با نیروهای مسلح سایر کشور است.
وی تصریح کرد: به پشتوانه مردم و نیروهای مسلح، امروز محور مقاومت سرافراز شده و اثری از گروهک های تکفیری و داعشی درمنطقه نیست و رهبر معظم انقلاب نیز با جرات از آمریکا، انگلیس و فرانسه به عنوان جنایتکار جنگی نام می برد.
امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به وجود وحدت و همبستگی بین اقوام و مذاهب و نیروهای مسلح دراستان گلستان و این شهرستان، یادآور شد: این وحدت و صمیمت به برکت خون همه شهیدان انقلاب، دفاع مقدس و مدافع حرم است.
به گزارش ایرنا، فرمانده سربازخانه شهید هوشنگ اسدالله پور گنبدکاووس نیز دراین مراسم با تبریک روز ارتش جمهوری اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب بالاخص ۴۸ هزار شهید ارتش، گفت: ۳۹ سال پیش درچنین روزی بنیانگذار جمهوری اسلامی با نامگذاری روز ارتش، عشق و دلدادگی ارتش را به اسلام، انقلاب و مردم پیوند زد.
سرهنگ اسماعلی نامنی افزود: ارتش جمهوری اسلامی از آن زمان تاکنون در عرضه های مختلف مبارزه با ضد انقلاب، جنگ تحمیلی، امدادرسانی به حادثه دیدگان بلایای طبیعی و نیز دفاع از استقلال، تمامیت ارضی و تامین امنیت مرزهای زمینی، هوایی و دریایی این سرزمین رشادت های زیادی از خود نشان داد که مایه مباهات است.
وی اضافه کرد: ارتش جمهوری اسلامی، پشتوانه مردمی را ضامن سربلندی خود می داند و با سه شاخص انضباط، توانایی و آمادگی، بیش از گذشته در انجام ماموریت های محوله گام بر می دارد.
دراین مراسم که فرماندار ویژه، فرماندهان نظامی و انتظامی، مسئولان و اقشار مختلف مردم گنبدکاووس حضور داشتند، یگان های پیاده و زرهی نیروهای مسلح مستقر در این شهرستان از مقابل جایگاه رژه رفتند.

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران

لینک عضویت کانال تلگرام ایتنانیوز

https://t.me/ITNAnews

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۴۰

۲۹ فروردین ۱۳۹۷

کد خبر :

16345

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک