رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان:

گنبدکاووس-ترکمن نیوز-  رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان از کلنگ زنی پروژه گازرسانی روستای کرند و افتتاح آب بندان روستای کرند خبر داد.

گلستان,رئیس سازمان جهاد کشاورزی,کرند,پروژه گازرسانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  مختار مهاجر ظهر امروز در مراسم کلنگ‌زنی پروژه گازرسانی روستای کرند و افتتاح آب‌بندان در روستای کرند گفت: پروژه بزرگ آب‌بندان روستای کرند با اعتبار ۲۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و حدود ۵۰ هکتار وسعت به بهره برداری رسید.

مهاجر اظهار داشت: یک‌هزار هکتار از عرصه این آبندان نهال کاری زیتون شده و به وسیله سیستم قطره ای آبیاری خواهد شد که شرکت تعاونی صحرای سبز کرند با  یک‌هزار و ۲ نفر جمعیت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی افزود: از کل اعتبار ۲۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان, مبلغ ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان مربوط به پروژه آب بندان و ۱۰ میلیارد تومان نیز مربوط به سیستم قطره‌ای است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان تصریح کرد: ۲ هکتار زمین حصار کشی شده برای احداث مجموعه ورزشی از طرف روستا اهدا شده که امید داریم مسئولان برای احداث آن تلاش کنند. دهستان کرند با جمعیت ۱۰ هزار نفر و شامل ۳ روستا بزرگ, هوتن, کرند و آی‌تمر, ظرفیت شهر شدن را داراست./تسنیم

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۱۷

۱۸ بهمن ۱۳۹۶

کد خبر :

11171

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک