پروژه گازرسانی به روستای خوش ییلاق افتتاح شدگلستان-ترکمن نیوز-  در مراسمی باحضور استاندار گلستان و نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی، پروژه گازرسانی به روستای خوش ییلاق از توابع شهرستان آزادشهر با اعتبار ۲ و نیم میلیارد تومان افتتاح شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ ‍ به نقل پایگاه اطلاع رسانی استانداری، سید مناف هاشمی صبح امروز جمعه ۳ بهمن در مراسم افتتاح پروژه گازرسانی به روستای خوش ییلاق از توابع شهرستان آزادشهر گفت: علی رغم شرایط سخت اقتصادی بین المللی و شرایط تحریمی، همزمان با سفر رییس جمهوری به استان ۷ هزار میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی در استان صورت گرفت که این پروژه گازرسانی علاوه بر افتتاحات دهه فجر است.

وی افزود: علاوه بر این افتتاح امروز کلنگ زنی پروژه گازرسانی به ۸ روستای بخش چشمه ساران با اعتبار  ۱۲ و نیم میلیارد تومان نیز صورت می گیرد.
استاندار گلستان اظهار کرد: مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند که علی رغم همه مشکلات به تحولات صورت گرفته و خدمت رسانی های انجام شده امیدوارند.
هاشمی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۳ پیمانکار در حوزه راه سازی در این محور با اعتبارات ۶۰ , ۲۶ و ۵ میلیارد تومانی مشغول به کار هستند که البته باید سرعت کار بیش از پیش شود تا ضمن بهره برداری کامل از این مسیر و گشایش این راه مراودات تجاری با مرکز کشور و آسایش مردم افزایش یابد.
وی تصریح کرد: امروز ۶۰ میلیارد تومان پروژه بخش خصوصی در حوزه نان صنعتی، سیلو و کارخانه آرد در شهرستان آزادشهر کلنگ زنی می شود که نشان از پیگیری مدیران شهرستان جهت حضور بخش خصوصی در پروژه های اقتصادی دارد.
به گفته استاندار گلستان، اشتغال و معیشت مردم دو دغدغه مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری است و به همین دلیل تحرک و تکاپو در استان تعطیل نیست و حتی در روزهای تعطیل نیز تلاش داریم خدمات لازم را به مردم شریف استان ارایه دهیم.
هاشمی در پایان گفت: خوش ییلاق یکی از ۸ نقطه هدف گذاری شده استان جهت توسعه گردشگری هدفمند در استان است که می تواند به رونق اقتصادی و اشتغال جوانان کمک کند.
لازم به ذکر است، استاندار گلستان با همراهی ابراهیمی نماینده مردم آزادشهر و رامیان از ایستگاه پمپاژ و مخزن ۱۰۰۰مترمکعبی مجتمع آبرسانی روستایی انقلاب در روستای مرزبان آزادشهر و روند اقدامات در مسیر کمربندی آزادشهر و نیز قطعه اول و دوم تعریض و بهسازی راه محور خوش ییلاق بازدید کرد.
انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۳۹

۰۳ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

46228

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک