پرونده گندم‌های مفقودی گلستان تعیین وقت شد / نخستین جلسه دادگاه ۱۹ آبان برگزار می‌شودتورکمن نیوز رئیس کل دادگستری گلستان از تعیین وقت پرونده موسوم به پرونده گندم‌های مفقودی گلستان خبر داد و گفت: نخستین جلسه دادگاه ۱۹ آبان برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری گلستان در گفت‌وگو با میزان از تعیین وقت پرونده موسوم به پرونده گندم‌های مفقودی گلستان خبر داد و بیان کرد: این پرونده مربوط به جابجایی و توزیع غیرقانونی بیش از ۹ میلیون کیلوگرم گندم به ارزش بیش از ۱۵ میلیارد تومان است.

رئیس کل دادگستری گلستان افزود: شاکی پرونده یعنی اداره غله و خدمات بازرگانی استان گلستان، مدعی است سرنوشت ۹ میلیون و ۳۷ هزار و ۹۹۳ کیلوگرم گندمی که این اداره سال ۹۵ به متهمان این پرونده برای نگهداری در کارخانه آن‌ها امانت سپرده بود، مشخص نیست.

وی با بیان اینکه نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان این پرونده، ۹ صبح یکشنبه ۱۹ آبان برگزار می‌شود، اذعان کرد: دادگاه رسیدگی به این پرونده علنی و با حضور خبرنگاران برگزار می‌شود.

هاشمیان افزود: متهمان این پرونده سه نفر هستند که به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق اخلال در نظام تولید، محاکمه خواهند شد.

این پرونده پس از پرونده موسوم به پرهام آزادشهر، دومین پرونده‌ای است که در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی استان گلستان رسیدگی می‌شود.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۰۱

۱۴ آبان ۱۳۹۸

کد خبر :

64412

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک