پرداخت 14 میلیارد و 980 میلیون تومان تسهیلات به بنگاه های اقتصادی اقتصادی-ترکمن نیوز-استاندار گلستان با تأکید به اینکه وحدت، همدلی و کمک به صنایع داخلی از طرف بانکها بایدمورد توجه جدی قرار گیردٰ اظهار داشت:۱۴ میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان تسهیلات در سه هفته گذشته به بنگاه های اقتصادی تسهیلات پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، دکتر سید مناف هاشمی عصر دیروز چهارشنبه ۱۰ مرداد در هفتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سالجاری تصریح کرد: برنامه محوری دستگاه های اجرایی باید در سال ۹۷ توسعه یابد و برنامه ریزی ها با هدف رشد اقتصادی، رونق تولید و افزایش اشتغال مد نظر باشد.
وی با اشاره به اینکه فشار ها و تحریم های آمریکا اتحاد مردم را بیشتر می کند، افزود: ما باید از این اتحاد جهت پیشبرد اهداف اقتصادی کشور و استان استفاده خوبی داشته باشیم.
استاندار گلستان خاطر نشان کرد:دستگاههای اجرایی استان بخصوص بانکها از کارگروه تسهیل حمایت کامل کرده و در پرداخت تسهیلات به بنگاهها تسهیل نمایند.
دکتر هاشمی با بیان اینکه گلستان در پرداخت رونق تولید در سال ۹۷ با یک رده ارتقا در رتبه سوم قرار داردٰ؛یادآور شد:در حوزه عملکرد طرح رونق تولید در سال ۹۶-۹۷ همچنان استان در رتبه پنجم بوده که آمار قابل قبولی است.
وی با اشاره به اینکه مردم از ما صداقت را می خواهند افزود: مسئولین دستگاههای اجرایی با مردم بوده و مشکلات خود را با آنها در میان بگذارند.
استاندار گلستان تأکيد کرد: بانکها بايد نسبت به عملکرد خود در پرداخت تسهيلات به واحدهاي معرفي شده پاسخگو بوده و هر بانک به صورت مجزا و تفکيک شده، گزارشي از تعداد واحدهاي توليدي معرفي شده از سوي کارگروه، تعداد تسهيلات پرداخت شده و تعداد پرداخت نشده با ذکر دليل ارائه کند.
دکتر هاشمی خاطرنشان کرد: اگر بانکي با ذکر دليل بيان کند که همه واحدهاي معرفي شده از سوي کارگروه رفع موانع توليد استان، شرايط دريافت تسهيلات را ندارند باید دلايل خود را به همراه مدارک و مستندات ارائه دهند.
لازم به ذکر است در این جلسه قوانلو مدیر کل صنعت معدن و تجارت استان گزارشی از آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات ارائه کرد.
همچنین در این جلسه مشکلات تعدادی از واحد های تولیدی بررسی و دستورات لازم جهت رفع مسائل آنان صادر شد.

 

لینک عضویت در کانال

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۱۶

۱۰ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

30528

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک