سرپرست بیمه آسیا استان گلستان گفت:

اخبار اجتماعیتورکمن نیوز سرپرست بیمه آسیا استان گلستان گفت: دیه همه ۴۳ جان‌باخته حادثه معدن زمستان یورت شهرستان آزادشهر به صورت کامل پرداخت شد.

madan 1sh - پرداخت کامل دیه همه جان‌باختگان حادثه معدن آزادشهر


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن، مسلم سهرابی ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: شرکت بیمه آسیا در حادثه معدن آزادشهر تلاش کرد به سرعت برای پرداخت دیه اقدام کند. برای ایجاد آرامش و امید در بین خانواده‌های جان باختگان این حادثه تلخ و دلخراش، این اقدام به سرعت انجام شد.

سرپرست بیمه آسیا استان گلستان تصریح کرد: با وقوع این حادثه با دستور مدیرعامل شرکت بیمه آسیا، این موضوع در اسرع وقت و خارج از نوبت رسیدگی شد و ستاد رسیدگی پرداخت خسارت در استان تشکیل شد. پرداخت دیه این جان‌باختگان در ۴ مرحله انجام شد و در کمترین زمان ممکن دیه همه ۴۳ جان‌باخته حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر پرداخت شد.

وی اظهار کرد: دیه کامل این افراد که نفری ۲۱۰ میلیون تومان بود به صورت کامل به بازماندگان پرداخت شد و در مجموع ۹۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال دیه جان باختگان این حادثه پرداخت شده است.

سرپرست بیمه آسیا استان گلستان گفت: همه پرونده‌ها با اینکه نظر کارشناسی دقیق و نظر قضایی وجود نداشت با نظر کارشناسان بیمه، خسارت و دیه افراد جان‌باخته به بازماندگان پرداخت شد.

سهرابی اظهار کرد: یکی از عوامل تاخیر در پرداخت این دیه تاکنون نیز مشخص نشدن موضوع انحصار وراثت افراد جان باخته بود که به سرعت با مشخص شدن این موضوع دیه افراد پرداخت شد. تنها دیه ۳ تا ۴ نفر براساس رای دادگستری به حساب دادگستری واریز شد تا تعیین تکلیف شود.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱:۰۰

۰۲ شهریور ۱۳۹۶

کد خبر :

191

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک