پرداخت مرحله دوم کمک بلاعوض به مددجویان سیل زده گلستانگلستان-ترکمن نیوز-  معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) از پرداخت کمک بلاعوض به مددجویان آسیب دیده از سیل اخیر خبر داد و گفت: مرحله دوم کمک بلاعوض به این مددجویان فردا پرداخت می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از سایت خبری کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان، فاطمه رهبر در بازدید از مناطق سیل‌زده گلستان با حضور در میان مددجویان کمیته امداد از پرداخت کمک بلاعوض این نهاد به آسیب دیدگان سیل اخیر گلستان خبر داد و اظهار کرد: فردا در مرحله دوم به منظور کمک به دو هزار خانوار مددجوی سیل زده گلستانی، برای خانوارهای یک نفره ۳۰۰ هزار تومان، دونفره ۴۰۰ هزار تومان، سه نفره ۵۰۰ هزار تومان، چهار نفره ۶۰۰ هزار تومان و پنج نفر به بالا ۷۰۰ هزار تومان واریز می شود.

وی همچنین از ارائه لوازم و اثاثیه ضروری منزل به تمامی مددجویان سیل زده خبر داد.

رهبر با اشاره به  استمهال اقساط بانکی مددجویان سیل زده گفت: وام اشتغال زایی به مبلغ ۲۰ میلیون تومان به مددجویان متقاضی پرداخت خواهد شد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد با اشاره به پیگیری و نظارت بر حسن اجرای وعده های سفر رئیس کمیته امداد  به مددجویان سیل زده عنوان کرد: با توجه به تخریب منازل مسکونی مددجویان، کمک های عمرانی در حوزه  تعمیر، ساخت و ودیعه مسکن به مددجویان سیل زده گلستانی انجام می شود.

وی به اهمیت تسریع در کمک به مردم سیل‌زده و پرداخت خسارت مددجویان از طریق بیمه حوادث تاکید کرد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۱۳

۱۰ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

50256

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک