خبر حوش برای کشاورزان خسارت دیده گنبدکاووس

 

طیار نماینده مردم گنبدکاووس 1 300x151 - پرداخت غرامت مزارع بیمه شده کشاورزی افزایش یافتاخبار گنبدکاووستورکمن نیوز: نماینده گنبدکاووس و بخش محروم داشلی برون از افزایش قابل ملاحظه میزان پرداختی غرامت به کشاورزان این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،  قرجه طیار در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز با اشاره به دغدغه اساسی کشاورزان همانا پرداخت بسیار اندک غرامت بیمه کشاورزی است اظهار داشت: با پیگیری های صورت گرفته در این موضوع احقاق حق کشاورزان شهرستان گنبدکاووس محقق شد.

وی افزود: در سال جاری صندوق بیمه محصولات کشاورزی برای هر هکتار خسارت وارد شده حدود ۳۴۰ هزار تومان خسارت در نظر گرفته بود که مورد اعتراض کشاورزان قرار گرفت.

طیار تاکید کرد: مجوز ضمنی این افزایش صادر شده و طی دو روز آینده با اصلاح سایت صندوق از سوی صندوق بیمه کشاورزی کشور، ثبت غرامت ها در سایت شروع خواهد شد.

دکتر محتشم مسئول صندوق بیمه کشاورزی استان گلستان نیز در گفت و گو با رییس دفتر نماینده گنبدکاووس و داشلی برون در تایید این موضوع گفت: میزان پرداختی خسارت از ۳۴۰ هزار تومان در هر هکتار به ۸۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.

وی افزود: در سال زراعی گذشته برای ۲۳۰۰۰ هکتار زمین کشاورزی در شهرستان گنبدکاووس پرونده خسارت تشکیل شده است.

بر اساس این گزارش: طیار نماینده پرتلاش مردم شهرستان گنبدکاووس در مجلس در نشست ها و جلسات مکرر با مسئولین استانی و کشوری همچنین با مسئولین صندوق بیمه محصولات کشاورزی بالاخره موفق شد نظر مساعد مسئولین این صندوق را برای افزایش بیش از ۲ برابری میزان غرامت بیمه شدگان کشاورزی جلب کند.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۱۰

۱۷ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

43330

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک