امین نورقلی پور پنج شنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و کارگروه اشتغال استان گلستانگلستان– ترکمن نیوز-    عضو مجمع نمایندگان استان گلستان گفت: در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی نگران هستم و این تسهیلات منجر به اشتغال پایدار و توسعه هدفمند نمی‌شود. این اعتبارات باید هدفمند و برنامه‌ریزی شده باشد تا بتواند گره‌های اشتغال پایدار را باز کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  رامین نورقلی پور پنج شنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و کارگروه اشتغال استان گلستان اظهار کرد: نگرانی ملی در خصوص پرداخت تسهیلات اشتغال زا وجود دارد.

وی اضافه کرد: این اعتبارات باید هدفمند و برنامه‌ریزی شده باشد تا بتواند گره‌های اشتغال پایدار را باز کند.

نورقلی پور افزود: باید برنامه ریزی ها بر اساس نیازهای جاری و آینده انجام شود چرا که نگران هستیم تسهیلات منجر به توسعه هدفمند نخواهد شد.

 عضو مجمع نمایندگان استان گلستان گفت: هشدار می‌دهم تا زمانی که توزیع این تسهیلات هدفمند نباشد شاهد توسعه پایدار نخواهیم بود همان‌گونه که تاکنون اثری از توزیع این اعتبار در اشتغال استان و کشور ندیده‌ایم.

وی افزود: این اعتبارات در گذشته هم توزیع شده و به جای ایجاد اشتغال باعث تورم شده است.

نماینده غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت‌های این استان در زمینه تجارت خارجی گفت: ایجاد هاب تجاری گلستان نیازمند تاسیس بندر در ساحل شرقی خزر و پیگیری‌های جدی مجمع نمایندگان گلستان است.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۵۷

۲۴ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

40227

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک