پرداخت تسهیلات ازدواج و اشتغال ارزان قیمت در مناطق اهل سنت‌نشینگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  مدیرعامل بانک انصار گفت: نزدیک به ۴۰ درصد از عرصه فعال کشور یعنی بیش از ۲۰ میلیون نفر مشتری بانک انصار در سراسر کشور هستند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ آیت الله ابراهیمی در همایش گفتمان وحدت،اقتصاد مقاومتی و توسعه بانکداری اسلامی در سالن دانشگاه شمس این شهرستان اظهارداشت: بانک انصار یک بانک انقلابی و بر اساس مردم پایه بوده و خدمت بی منت را وظیفه ذاتی خود می داند. در چارچوب برنامه راهبردی و تحول بنیادین این بانک خدمت به مردم بزرگ اهل سنت از ویژگی‌های این بانک است.

وی افزود: در حال حاضر یک‌هزار و ۱۰۰ شعبه در سراسر کشور فعال است که ۱۱ هزار نفر در این شعبات به عنوان همکاران بانک انصار به ۲۰ میلیون مشتری خود خدمات ارائه می‌دهند.

مدیرعامل بانک انصار کشور بیان داشت: ۱۰۰ هزار نفر سهام‌دار این بانک هستند که این نشان‌دهنده گستره این بانک در سراسر کشور حتی در مناطق محروم و روستاها است. در آمایش سرزمینی این بانک،ایجاد کسب و کار توسط بانک انصار متناسب با نیازهای قشر متوسط پایین جامعه و برجسته کردن کسب و کارهای خرد و کوچک است.

وی ادامه داد: علاوه بر فعالیت بانکی، محرومیت‌زدایی و اقدامات وسیع در ساخت مدارس کوچک و ایجاد درمانگاه و کمک به مستمندان از جمله فعالیت های محرومیت‌زدایی است.

دکتر ابراهیمی گفت: بانک انصار به عنوان بانک تجاری رتبه نخست را در بین بانک های تجاری جهان را داشته و از سال ۹۵ تاکنون هر سال به عنوان شفاف‌ترین نهاد بودجه‌ای کشور در بین بانک‌ها معرفی شده است و با وجود همه کمک‌ها و محرومیت‌زدایی که در کشور توسط این بانک صورت گرفته سودآورترین بانک کشور معرفی شده است.

وی یادآور شد: در استان گلستان در ۳ شهرستان کلاله، گنبدکاووس و بندرترکمن شعبه وحدت ویژه اهل سنت افتتاح می شود و در ابتدای دهه پنجم انقلاب اسلامی شعبه وحدت گنبدکاووس نخستین شعبه برای مردم خوب اهل سنت است که امروز افتتاح شد.

 

گردآوری:گروه خبری ترکمن نیوز

منبع:تسنیم

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۶:۰۷

۰۳ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

46149

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک