پایان لیگ برتر کشتی آزاداخبار کشتی-ترکمن نیوز-  قهرمان لیگ برتر کشتی آزاد ایران فردا پنجشنبه در گرگان و یک روز پس از استعفای رسول خادم از ریاست فدراسیون و اعلام خداحافظی قطعی از این مسوولیت ،مشخص می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  در پایان لیگ برتر کشتی ایران چهار تیم راه یافته به مرحله نهایی در حالی فردا به مصاف هم می روند که رسول خادم صبح امروز در نامه ای به مجمع فدراسیون از سمت خود استعفاء کرد.
رقابت های این مرحله لیگ ساعت ۱۰ صبح پنجشنبه در گرگان آغاز می شود و در اولین مسابقه تیم های پتروشیمی بهشهر و بیمه رازی بابل و در دیدار دوم راه و شهرسازی گلستان و پاس ستارگان ساری به مصاف هم می روند.
رقابت های عصر هم از ساعت ۱۶ آغاز که تیم های بازنده برای کسب عنوان سوم و تیم های برنده ساعت ۱۸ برای آویختن مدال قهرمانی بر گردن به مصاف هم خواهند رفت.
تیم راه و شهرسازی تنها نماینده گلستان در این رقابت ها است که ۲ مسابقه سخت و نفسگیر را پیش رو دارد، پیروزی در این دیدارها می تواند اولین عنوان قهرمانی لیگ برتر کشتی را برای این استان به ارمغان بیاورد.
دبیر هیات کشتی گلستان گفت: اگر تیم راه و شهرسازی تغییری در ترکیب خود نداشته و بدون تقویت و به خدمت گرفتن کشتی گیران جدید به روی تشک برود، کار سختی در مقابل تیم مدعی مرحله نهایی خواهد داشت.
مرتضی اسدی اظهار داشت: در میزبانی فردا به دنبال حفظ اعتبار و دفاع از گذشته پر افتخار کشتی گلستان هستیم که امیدواریم جذب چند کشتی گیر جدید تیم راه و شهرسازی را برای رسیدن به این هدف یاری کند.
وی بیان کرد: تکرار استفاده از ترکیب اولیه تیم راه و شهرسازی در رقابت های مرحله اول و به خصوص ۲ دیدار رفت و برگشت مقابل بیمه رازی، نتیجه ای جز شکست نخواهد داشت که امیدواریم مربیان با اتخاذ سیاست های درست و چینش مناسب کشتی گیران راه رسیدن به افتخاری دیگر برای کشتی گلستان را هموار کنند.
بر اساس اعلام فدراسیون کشتی، تیم ها تا ساعت ۱۶ امروز چهارشنبه می توانند مجوز شرکت کشتی گیران خارجی را دریافت کنند.
آرش نیرآبادی، حسین رایجی و احسان سنچولی گلستانی های تیم کشتی راه و شهرسازی بوده و مابقی کشتی گیران این تیم از دیگر استان ها هستند.
دانیال حجتی عضو تیم ستارگان ساری دیگر کشتی گیر گلستانی حاضر در مرحله نهایی لیگ برتر کشتی آزاد ایران است.
به گزارش ایرنا رضا سوخته سرایی با دو مدال نقره مسابقات جهانی و چهار مدال طلا در بازی های آسیایی، اویس ملاح با دو مدال در بازی های آسیایی و مرحوم رمضان خدر با نایب قهرمانی مسابقات جهانی و مقام پنجمی المپیک کانادا، از چهره های ماندگار کشتی گلستان در عرصه های جهانی و بین المللی هستند.
حدود ۲هزار و ۵۰۰ وزشکار گلستان به صورت حرفه ای کشتی می گیرند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۴۷

۰۹ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

39082

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک