استاندار گلستان:

پایان طرح تغییر ساعت کاری در فصل تابستاناخبار استانی- ترکمن نيوز- استاندار گلستان خطاب به تمامی ادارات و دستگاه های دولتی، بانک ها، شهرداری ها و موسسات غیردولتی پایان طرح تغییر ساعت کاری در فصل تابستان را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، در ابلاغ دکتر سید مناف هاشمی به دستگاه های اجرایی استان آمده است؛ با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر کاهش دمای استان طی روزهای آتی و حسب تصمیمات متخذه در جلسه مدیریت بحران استان، ساعت کاری تمامی دستگاه های اجرایی استان از شنبه ۲۷ مرداد ماه به حالت اولیه بازمی گردد.

در بخش دیگری از نامه استاندار گلستان به دستگاه های اجرایی آمده است؛ به منظور صرفه جویی و اهمیت کاهش مصرف برق رعایت مسائل زیر کماکان ضروری است:

۱- خاموش کردن سیستم سرمایشی یک ساعت قبل از پایان وقت اداری

۲- قرار دادن سیستم سرمایشی بر روی درجه رفاه (۲۴ تا ۲۶ درجه)

۳- خاموش کردن لوازم برقی غیر ضرور و اضافی

۴- استفاده از نور طبیعی طی ساعت کار

لازم به ذکر است مسئولیت حسن اجرای این بخشنامه بر عهده مدیران دستگاه های اجرایی در شهرستان و استان (حسب مورد) است و مدیریت شرکت توزیع نیروی برق استان عملکرد ادارات و دستگاه ها را در این زمینه گزارش خواهد کرد.

گفتنی است در پی گرمای بی سابقه دما و افزایش مصرف انرژی و توجه به صرفه جویی در مصرف انرژی بر اساس دستور استاندار گلستان ساعت كاري ادارات از دهم تیر ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه تا ۱۳ و ۳۰ دقیقه اعلام شده بود.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۵۸

۲۵ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

32896

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک