اخبار استانی- تورکمن نیوز: مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات آماده گلستان با اعلام تیم های برتر اعضای دختر، به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ الهام اختری با اعلام این خبر گفت: دومین روز از المپیاد با حضور ۱۴۰نفر از اعضای دختر دادرس در قالب ۱۰ تیم برتر مرحله شهرستانی پیگیری شد.

قائم مقام مدیرعامل و معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان افزود: تیم ها در فضایی مهیج با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان، تیم های کلاله، گرگان و گنبدکاووس به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و تیم کردکوی به عنوان بشردوست ترین تیم انتخاب شد.

در اختتامیه این روز از هفتمین دوره مسابقات آماده گلستان، معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش گلستان گفت: باتوجه به اهمیت آمادگی دانش آموزان در شرایط خاص و لزوم اقدام شایسته و به موقع، مطمئنا اعضای تیم های دادرس نقشی تأثیر گذار دارند.

حسینی در ادامه ضمن قدردانی از معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان خاطرنشان کرد: المپیاد آماده طرح ملی دادرس یعنی رقابتی مهیج و پایاپای در کنار مؤلفه هایی همچون همدلی، دوستی، رفاقت و مشارکت، که از اهداف کاری سازمان جوانان جمعیت هلال احمر حکایت دارد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۳۶

۲۸ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

55516

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک