خونین 300x185 - پایان جدال خونين بین دو شرور سابقه دار در گنبدکاووسترکمن نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس از پایان یافتن جدال خونين بین دو شرور سابقه دار در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ سرهنگ محمود علی فر گفت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر آتش سوزی عمدی ۲ دستگاه موتورسیکلت و یک فقره سرقت همراه با تهدید در یکی از روستاهای گنبدکاووس، بلافاصله تیمی ویژه از ماموران انتظامی شهرستان به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور پلیس مشخص شد یکی از اراذل و اوباش معروف شهرستان با تهدید و زور وارد منزل دوست شرور و سابقه دار خود شده و پس از آتش زدن ۲ دستگاه موتورسیکلت، تخریب قسمتی از منزل و سرقت یک دستگاه موتورسیکلت از محل گریخته است.

علی فر تصريح كرد: شرور سابقه دار به منظور انتقام جويي بدنبال دوستش رفته که در بين راه برادر وی را كه با خودروي سواری در حال تردد بوده مشاهده کرده و به سمت خودرو تیراندازی می کند.

فرمانده انتظامي گنبدكاووس بيان داشت: متهم بعد از ایراد خسارت به خودرو، به پاتوقی که دوستش در آن جا حضور داشت رفته و با سلاح گرم وی را مجروح کرده و متواری می شود.

وی با اشاره به حضور پلیس و تیم های امدادی در پاتوق مورد نظر و انتقال مجروح به مراکز درمانی، تصریح کرد: با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی ماموران در کمتر از ۲ ساعت مخفیگاه شرور متواری شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

فرمانده انتظامي گنبدكاووس با اشاره به کشف یک قبضه سلاح غیرمجاز از مخفیگاه متهم، خاطرنشان كرد: هر دو شرور در تحقیقات اوليه پلیسي، به ارتکاب جرم اعتراف و علت و انگیزه خود را اختلافات قبلي عنوان کردند.

وی در پایان گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۵۷

۱۵ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78430

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک