آ  300x300 - پانته‌آ بهرام کشف حجاب کرد/ لباس و کلاهم کار دستِ زنانِ ترکمن صحراستترکمن نیوز:  پانته‌آ بهرام با انتشار پستی در اینستاگرام در خصوص حواشی پیش‌آمده درباره نوع پوشش خود در جشنواره فجر توضیحاتی ارائه داد.
پانته‌آ بهرام که موهای خود را به دلیل بازی در یک فیلم تراشیده بود قصد داشت بدون روسری وارد کنفرانس خبری فیلم “شنای پروانه” شود که دست‌اندرکاران جشنواره مانع این کار شده بودند.

بهرام پس از حضور پشت تریبون، در حالی که شال را از سرش برمی‌داشت به ماجرای پیش آمده اشاره کرد و موجب خنده حضار شد. این اقدام در فضای مجازی بدون واکنش نبود و پست‌های انتقادی کاربران را به همراه داشت.

پانته‌آ بهرام بازیگر پستی در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و ضمن اشاره به حواشی پیش آمده، از کار خود دفاع کرد. پانته‌آ بهرام نوشت:

“وقتتان را تلف نکنید دوستان

من اگر دنبال حاشیه بودم سالی که فیلم «من مادر هستم» سالی که «بی خود و بی جهت» سالی که «بلوک ۹ …» .. راهِ دور چرا؟ همین امسال که فیلم «آینده» از مسابقه‌ی جشنواره بیرون ماند! اعتراض، یا سرو صدا به جهت دیده شدن!، می‌کردم. البته شاید این‌همه سکوت در طول بیست و چند سال کار تصویر هم، جایز نبود.

شلوغ نکنید و آدرس غلط به مردمِ ساده دل ندهید. موضوعاتی بس مهم‌تر در جامعه برای پرداختن هست!

من سال‌هاست که یک ارتش تک نفره‌ام. به تنهایی از حقم دفاع کردم و می‌کنم.

ترس از زنانِ قدرتمند، زنانی که می‌خواهند یک رو باشند خود خودشان باشند، یک اپیدمیِ جهانی ست و در ایران بیشتر.

با حاشیه‌سازی حاشیه‌نشین نخواهم شد! (در ضمن لباس و کلاهم قدیمیست مثلِ خودم و کارِ دستِ زنانِ ترکمن صحراست)

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۰۰

۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

73757

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک