حق شناس 300x185 - پاسداشت آداب و رسوم اقوام منجر به افزایش سرمایه‌های اجتماعی می‌شودتورکمن نیوز: استاندار گلستان در دومین جشنواره موسیقی آوای ارادت که در شامگاه چهارشنبه ١٦ مرداد ماه درشهرستان گمیشان برگزار شد، گفت: با تلاش مسئولان دومین دوره جشنواره ارادت به نحو مطلوب در حال برگزار است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، هادی حق شناس در حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، اظهار کرد: با تلاش مسئولان دومین دوره جشنواره ارادت به نحو مطلوب در حال برگزار است و تلاش می کنیم که سومین دوره این جشنواره پرشورتر برگزار شود تا همه بتوانیم بهره بیشتری از این مراسم ببریم.

وی افزود: پاسداشت آداب و رسوم اقوام مختلف به افزایش سرمایه های اجتماعی منتهی خواهد شد که این امر به توسعه استان و کشور کمک خواهد کرد.

استاندار گلستان در خاتمه، گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد فردا در مراسم روز خبرنگار حضور خواهند داشت و حامل پیام‌های مسرت بخش برای استان گلستان خواهد بود.

یادآوری می شود پیش از این دومین جشنواره موسیقی آوای ارادت به همت و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان و بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) به میزبانی شهرستان های آق قلا و گنبد کاووس در تاریخ ٢٦ و ٢٧ تیرماه برگزار شده بود.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۱۵

۱۶ مرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

59264

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک