علم فناوری 300x185 - پارک علم و فناوری شهرستان ترکمن افتتاح می‌شودترکمن نیوز: رئیس فنی و حرفه ای شهرستان ترکمن گفت: همزمان با هفته ملی مهارت مرکز نوآوری پارک علم و فناوری در شهرستان ترکمن افتتاح می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  بهرام خدانظری با اشاره به وجود جوانان خلاق و مبتکر در سطح شهرستان اظهار داشت: با در نظر گرفتن این مسئله و جهت شکوفایی خلاقیت ها همزمان با هفته ملی مهارت مرکز خلاق نوآوری در شهرستان افتتاح می‌گردد.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و اهمیت آموزش های مجازی گفت: در زمینه آموزش مهارت هایی چون تعمیر کار چرخ خیاطی، تلفن همراه، جوشکاری، تاسیسات و صنایع چوب بیش از ۳۳۶ دقیقه فیلم آموزشی تهیه و از طریق فضای مجازی به مهارت آموزان آموزش داده شده است.

خدانظری همچنین از تهیه ۳۰ دقیقه فیلم از معرفی استاندارد های آموزشی توسط مربیان خبر داد و گفت: اگر شرایط برای برگزاری کلاس های حضوری نیز مهیا شودکلاس ها فقط ۶ نفره و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

رئیس فنی و حرفه ای شهرستان ترکمن با اشاره به اینکه سال گذشته آموزش ۱۹ رشته جدید در مرکز فنی حرفه ای ترکمن فعال شده گفت: سال گذشته تعهد آموزش ما ۱۷۴۰۰۰ نفر ساعت بوده که عملکرد ما ۲۶۳۰۰۰ نفر ساعت یعنی بیش از یک و نیم برابر تعهد بوده است./ صدا و سیما

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۰۲

۳۰ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

79355

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک